Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Нисам, али су мене бановали из фудбала не пола године, већ годину дана.

Јуче стиг'о допис. Видећу да скенирам код другара, па да окачим.

За сада:

 

ставка 6.

Представник Бешковац Владимир, ФК "Бели орлови" из Тоболца, а на основу члана 55 Дисциплинског правилника ФЦЦ због повлачења екипе са терена, кажњава се забраном вршења функције у трајању од 1 (једне) године.

Казна тече од 19.03.2011.године

 

Срамно је шта се ради у српском нижеразредном фудбалу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јбг, ни презиме нисам правилно написао колико сам се изнервирао.

Исекли су ми крила душмани.

 

Но, јуче сам водио екипу без обзира на казну. Измислио име и терај даље...нико не проверава.

Судија нас урнисао. Искључио нам 2 играча, а на све то нам се и голман повредио. Јуначки су се држали до 85. мин.

Бићу скроман, али поставио сам тактику као Отмар Хицфилд.

4-2-3-1 и удри.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта друго сем дефанзиве можеш са 8 играча. :bigblue:

Прво полувреме су преорали терен.

 

Догађај утакмице-један наш матори (40 год, играо да би попунио екипу) симулира да га је ударио играч из противничке екипе док су се остали кошкали. Он пада и хвата се за лице, а судија на метар од њега и остали играчи га не јебу ни 2%. Он се ваља 10-ак секунди и јауче и онда устаје као да се ништа није догодило. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Срамне ствари се дешавају у српском нижеразредном фудбалу. Саботира се клуб који форсира леп фудбал,играју као Барселона и њихов морални,организациони и тактички вођа. Правда за Тоболачког Обилића!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Појма нисам имао да је Самдорија у таквом каналу. Безвезе да они не играју у Серији А а да играју којекакве Ћезене.

 

 

Ћезена је ове сезоне била господар универзума за Сампдорију. Ко их **** кад су продали два најбоља играча на полусезони, не знам шта су очекивали, да узму скудето можда... Још на крају изгубили у дербију у 97. минуту. Треба их пребацити у Серију Ц2/Ц, то је тај ниво.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.sportske.net/vest/taj-ludi-sport/barsa-bas-ima-paprike-42556.html

 

AXXAXAXA

XAXAXA

XAXAXAAX

XXAXAX

AXAXAXA

XAXAXAXA

 

pogresih temu ali je isti kurac :haha:

 

http://www.fcbarcelona.cat/web/downloads/aficionats/fons_pantalla/especials/fons_campions_lliga_samarreta2.jpg

 

:bigblue:

 

срамота за Сампдорију. срање јесте, али исто тако јесте и то да ко их јебе кад продају играче к'о на сточној пијаци. Аталанта се враћа у прву лигу. чини ми се да ће многи фаворити имати проблема против њих. мање-више су били доминантни у Серији Б, једино им је Сијена задавала мало проблема. било би лепо да се наредне сезоне гледа торински дерби.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...