Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

@metal guru

Naravno. :da: Nisam ja tamo neki Kuruz,da pocnem navijati za neki drugi klub zato sto im navijaci pevaju neko sranje koje mu se svidja.Ali ne verujem da bi me hteli,posto zelim ucestovati u svim odlukama kluba i insistirao bih na smeni sportskog direktora.

 

@milojevic

Nece,nismo mi svi kao ti LDP dupelizac i plinaroprimac.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma glupost,taj lik je agent Sisoka,verovatno se oko njega nesto dogovaraju.A i Juventus ne moze u istom prelaznom roku dovesti i njega i Bastosa,zbog idiotskog pravila lige,a po svemu sudeci Bastos je realnija opcija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

За Траореа и Де Цељеа је Бог,тако да ово уопште није лош потез. Само јебе то правило о једном играчу који није из ЕУ по прелазном року.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako jebe.Ali znas kako,ako uprava Juventusa nije u stanju naci dobre igrace iz EU a ima ih pun kurac,onda im ne pomaze ni sto brazilaca,jer to dokazuje da su 100% nesposobni.Bastos je dobar potez,jako dobar igrac,ali nece on igrati na beku vec ce ga gurati na krilo.Na beka bi bilo dobro da dovuku Van Der Vila.

 

Ovo se znalo odavno,ali sada je i zvanicno:

 

http://www.goal.com/en/news/10/italy/2011/05/21/2496828/juventus-coach-luigi-del-neri-confirms-he-will-leave-the-club-at-

 

Dakle,gotovo je izvesno da dolazi Konte,ali po meni to uopste nije dobro.Sta je on uradio do sada,kitu marjanovu.Vodio drugoligase,jaka muda.Idiotska Juventusova politika "samo italijanski treneri dolaze u obzir!".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...