Jump to content

Bundesliga


Geozee

Recommended Posts

a kad ga mrsnu,ka' sto ce,vratice se u italiju u neke pilicare tipa sampdorije dje ce igrat' zadnjih 15 min. k'o "dzoker",i pricat' djeci i unucima dok vodi omladinsku skolu kremonezea kako je igra' za reprezentaciju kad su uzeli svjetsko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kad ga mrsnu,ka' sto ce,vratice se u italiju u neke pilicare tipa sampdorije dje ce igrat' zadnjih 15 min. k'o "dzoker",i pricat' djeci i unucima dok vodi omladinsku skolu kremonezea kako je igra' za reprezentaciju kad su uzeli svjetsko.

 

 

Ако не прокоцка све паре на покеру. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace mislim da je mario gomez jedan od najprecenjenijih igraca ikad

za onog panja istresti 30 mil. evra, boze me sacuvaj

 

doduse imace riberija i robena da ga filuju loptama sa krila, i ja bih se tako nadavao golova jebiga

 

 

inace na kladzi uopste nisam igrao na bajern u prvim kolima prvenstva, sto se naravno ispostavilo kao ispravna odluka, a i za nastavak sezone su mi vrlo sumnjivi

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

jes' on prosjek,ali za razliku od svih ostalih spiceva bajerna konstantan u formi i mogucnosti,jos se slabije povrjedjuje od ostalih,tako da je logicnije ekipu uigravati sa njim,samim tim je i strategijski vrjedniji.on nece odigrat' za knjige,nece dati neki evro gol,nece predriblat' petoricu,ali ce 1 od 5 lopti sa krila poslati u okvir gola,dobar je u skok igri,i jak fizicki te se dobro gradi u sesn'estercu.za sad je najmudrije rjesenje.ali da vrijedi te pare,ne vrijedi da jebe oca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa konstantno igra lose. :zuba:

 

salim se,evo ti sad protiv nirnberga,prvo poluvrijeme ide se na centarsut njemu na glavu,posle kad je klose usao sva sreca pa su r'n'r iskombinovali,pa su dobili,nit' znaju dje da mu je daju,nit' dal' da ga puste samog.jeste slabija igra bila prvo poluvrijeme,ali takticnija i jasnija.drugo poluvrijeme su bili haoticni jurisi,sve je to super,ali nocna mora za trenere.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јуче одиграни неки мечеви 1/16 финала купа:

 

Bajern - Oberhauzen 5:0 (2:0)

Ajntraht Trir - Arminija 4:2 (0:0, 2:2)

Borusija Menhengladbah - Duizburg 0:1 (0:0)

Nirnberg - Hofenhajm 0:1 (0:1)

Alen - Grojter Firt 2:3 (0:0, 1:1)

Bohum - Šalke 0:3 (0:1)

Karlsrue - Borusija Dortmund 0:3 (0:2)

Koblenc - Kotbus 4:2 (1:1, 2:2)

 

Остатак вечерас...

 

Тони ушао у другом полувремену. Милер поново постигао погодак.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam sta je cudno za hofenhajm - herta rezultat, to je totalno ocekivano, igrao sam i na kladzi hofenhajm (jedna od retkih stvari koje sam ubo ovog vikenda haha), losa je herta ove sezone, otisli pantelic, voronjin, simunic, to je skoro pola tima

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...