Jump to content

Bundesliga


Geozee

Recommended Posts

Nek puše kurac glupe Švabe, šta bi im falilo u Engleskoj? Jeb'o im ja mater, niko neće u Premijer iz te njihove lige.

 

Nek puše kurac glupe Švabe, šta bi im falilo u Engleskoj? Jeb'o im ja mater, niko neće u Premijer iz te njihove lige.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Реално, Немци тренутно имају много боље голмане од Енглеза.

Погледај сам репрезентацију и све ти је јасно.

 

Не кажем да Немачка има врхунске голмане, али су тате за Енглезе по том питању.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji bre?Pa to sve teski prosek ili ispod proseka,nista bolje od engleza.U principu,trenutno u svetu vlada velika golmanska oskudacija.Setite se samo kakvi su golmani harali do pre 10-15 godina,pogotovo kod italijana i nemaca,pa mogao si tri reprezentacije samo od golmana sastaviti.Sada dobre golmane imaju samo spanci,sve ostalo je manje/vise teski kurac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нереалан си, јебем му матер...па то није нормално колико си нереалан.

Јесу просек, али Немачка има боље голмане. Погледај само репрезентацију. Имају Нојера који ће бранити још 10 година. Кога има Енглеска?

За Шпанију се слажем.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa taj Nojer je sam po sebi suv kurac od golmana.Takvi su nemcima do pre 10 godina igrali u klubovima u donjem delu tabele.Ajde pored njega navedi barem jednog golmana koji je toliko bolji od onih engleskih invalida?Ne mozes,zato sto ih nema,isto smece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Адлер из Левера је бољи од било ког вратара из Енглеске. Требало је буде бр.1 на СП, али је повредио ребра, па није ни путовао на првенство.

Чак је и голман Дортмунда, Вајденфелер доктор за енглеске голмане.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нереалан си, јебем му матер...па то није нормално колико си нереалан.

Јесу просек, али Немачка има боље голмане. Погледај само репрезентацију. Имају Нојера који ће бранити још 10 година. Кога има Енглеска?

За Шпанију се слажем.

 

Поредити Нојера са било ким из Енглеске је просто смешно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko kapiram,mislim da su i jedni i drugi kikseri...nisam nesto preterano pratio nojera,al znam dosta kiksera iz nemacke...pokusalisu za reprezentaciju da im brane i vise,but,ovaj,onaj,al sve lose...nemci su pre svima krali igrace,al nisu ukrali golmana...neko mi je rekao da obratim paznju na benaglia iz volsburga...nije los golma,samo sto ga nemci nisu regrutovali na vreme kao sto samo oni znaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Адлер из Левера је бољи од било ког вратара из Енглеске. Требало је буде бр.1 на СП, али је повредио ребра, па није ни путовао на првенство.

Чак је и голман Дортмунда, Вајденфелер доктор за енглеске голмане.

 

Ја симпатишем Дортмунд, али Бајденфелер им је најслабија карика у екипи. Ако ће нешто да појачавају прво голмана. За Адлера се слажем да је бољи од свих Енглеза голмана. Ван дер Сар је класа за све њих иако има 100 година.

 

 

 

Овако нешто само у Енглеској може да се деси :)

http://www.youtube.com/watch?v=kS57SvZN8yE

Edited by serblackbeard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Benaljo je prvi golman svajcarske reprezentacije,i meni deluje prosecno,Nojer je odlican,Adler je solidan,a od Engleza nije tesko imati bolje golmane,trenutno jedino Hart deluje da nesto vredi,ali je i on kikser...

a sto se tice ranijih nemackih golmana,Kepke im je nekoliko godina bio standardni golman,a branio je u Nirnbergu i Ajntrahtu,koji se sigurno nisu borili za trofeje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sto se tice ranijih nemackih golmana,Kepke im je nekoliko godina bio standardni golman,a branio je u Nirnbergu i Ajntrahtu,koji se sigurno nisu borili za trofeje...

 

Кан,Леман? Не зајебавајте,Немци су имали најбољег голмана кога сам ја икада гледао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...