Jump to content

Bundesliga


Geozee

Recommended Posts

Јебеш Нојера, мени су сви ти голмани из Немачке сумњиви. Киксер до киксера.

 

Хилдебранд,Визе и остала братија...Немачки голмани су углавном у скорије време прецењени,али опет најбољи голман кога сам ја гледао је Немац.

 

13195924_oliver_kahn_1.jpg

 

Краљ.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Сад хтедох да ставим ово.

 

Не може, не може :)

 

Реално, боље да га дају неким енглезима за 15 мил него бајерну за 20, али тек на крају сезоне.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Куп Немачке: Штутгарт - Бајерн 3:6, која утакмица, ово је фудбал, а не којекакве Примере... Ко није гледао, пропустио је много, било је доста узбудљиво иако резултат не говори тако, било је 3:3 у 80. минуту. А било је свега, и црвених картона и промашених пенала и једно спектакуларно падање судије. Поред тога - Волфсбург - Енерги Котбус 1:3, исто куп.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Куп Немачке: Штутгарт - Бајерн 3:6, која утакмица, ово је фудбал, а не којекакве Примере... Ко није гледао, пропустио је много, било је доста узбудљиво иако резултат не говори тако, било је 3:3 у 80. минуту. А било је свега, и црвених картона и промашених пенала и једно спектакуларно падање судије. Поред тога - Волфсбург - Енерги Котбус 1:3, исто куп.

 

Бајерн се враћа кад је ефикасност у питању. Још да се одбрана среди и Интер ће бити печен.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...