Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

Реал је срање :):):):) ок, шалу (хм, да ли је шала) на страну, не знам шта имате против Пелегринија?! човек је показао како од малог тима да створи страх и трепет! па јеботе у колико утакмица тај Виљареал није од Манчестера не само изгубио, него није ни гол примио!! а што се тиче Сене, Росија и Казорле, што их спомену Карнисеро, мислим да су много бољи играчи од тренутних Реалових везњака.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Реал се баш навадио на Јунајтед у последњих неколико година, јеб'о им пас матер. Нема шансе да се ово деси.

Share this post


Link to post
Share on other sites

па ако је већ тако, онда постоје две опције: једна је да Роналдо оде, а друга је да Видић оде. заједно нема шансе. е сад, пошто сам ја заклети АнтиМадридиста, као и заклети Барсин фан, волео бих да се остваре приче да Видић иде у Барсу. а Роналда ко јебе. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvi,nece Ferguson pustiti,sanse nema.Samo lud covek bi se odrekao Vidica.Pominju se neke ogromne sume,oko 40 miliona,ali cisto sumnjam da ce ga pustiti,pogotovo ako uzmemo u obzir da Ferdinand matori,a da adekvatne zamene nemaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaka je sve izvesniji.Rekli su danas i Galijani i Berluskoni da ga ne zele prodati,ali da ce morati posto je Milan u velikom novcanom gubitku.Takodjer sam citao na par mesta da je sve dogovoreno i za Vilju,radi se o transferu od 40 miliona.A za Vidica salju ponudu u cetvrtak od 30 miliona.Videcemo sta ce od svega toga biti,ali sam siguran da ce Real u ovom prelaznom roku dovesti barem 3-4 vrhunska igraca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Руд је био сјајан у првој сезони у Реалу, проглашен је за најбољег странца, најбољег дебитанта и био је најбољи стрелац. Штета што га повреде не заобилазе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сећам се, када га је Манчестер узимао, целу сезону није играо у ПСВ-у због повреде. Једино се у Јунајтеду и наиграо. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...