Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

Je l' zabranjeno otpustiti Murinja? Uprava Reala čeka potpuni raspad sistema ili šta? Koliko su jadno odigrali protiv Granade, bilo smešno za gledati, ekipa sa dna tabele ih zgazila, realno bolje igrala i potpuno zasluženo pobedila; Real potpuno ravnodušno odigrao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se. Izvedi onda rezervni tim na teren i neka se dokazuju protiv Granade. Šta je onda sa onim svađama i podelama unutar tima? Ako su se tako lepo složili da se u Primeri samo bezvoljno šetaju terenom, otkud sukobi u timu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Da se ogradim, moj post nije bio vezan za nameštanje, nego eto zanimljiva situacija, na kraju je Valjadolid pomalo iznenađujuće dobio utakmicu. Smešno mi je pomalo što ljudi na svaki čudan rezultat reaguju tim pričama za nameštanje. Onda je Real namestio pola utakmica ove sezone, a zapravo jednostavno igraju očajno. Granada ih dobila iz keca u kec, pa šta, uništili su Real u toj utakmici. Svaki drugi korner Real prima gol, nisam video kako su od Deportiva primili gol, ali ono, jurili su rezultat ove godine u pola utakmica iz prostog razloga što su smotani u svom šesnaestercu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

како не, Енглези се убише од намештања

 

not

 

Ne budi smesan.

 

ja sam oduvek govorio da španski cigani i engleske secikese nameštaju više od Žabara

 

Da li namestaju vise ne mozemo tvrditi,ali da namestaju podjednako to je cinjenica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

пише да хоће, ово је линк

http://socsportslive.com/?dfbrgnrrfv

 

ако не буде радио, имате на теми за екипу објашњено шта и како са стримовима

 

ја гледам у torrent stream-у на овом линку http://avod.me/play/655d1bab0b94944c9bed4af9575d3eaadd40b4c8

слика је фантастична

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...