Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

ma nece da trune...

 

real se strashno pojacao ovog leta (pepe, mecelder, hajnce, drente, snajder, roben, pa i saviola), da su ostavili kapela osvojili bi sigurno boga oca ne samo sledece, nego narednih nekoliko sezona. ne kazem da nece biti dobri sa susterom, ali on tek treba da se dokaze kao trener. kapelo je bio sigurica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bekam, roberto karlos, kasano, rejes, emerson

mozda jos neko, ne mogu da se setim sad

jedino su odlaskom bekama oslabljeni

treba da se rese jos salgada i raula, a to bi kapelo verovatno i uradio da je ostao

 

edit: vratio se zulio baptista

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra su to pojacanja,ali ukoliko Barsa zaigra kako treba,nemaju ovi sanse.Real tek za sezonu-dve,posto su ovo uglavnom jako mladi igraci kojima vreme tek dolazi,a i dosta je igraca dovedeno pa treba da se uigra tim.Barsa ima ceo kostur od prosle sezone,pojacan sa 4 ekstra igraca i tu lezi prednost.Najbolju stvar su uradili sa Abidalom,posto im je bas levi bek nedostajao,onaj Silvinjo vise nije ni za kurac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo me smara ova i ovakva barsa, nadam se da ce proci kao prosle godine

da je ostao kapelo navijao bi za real u primeri

mada, cak i posle tog idiotskog poteza, i dalje me manje nerviraju nego barsa, a i stvarno mi se svidja ekipa koju su sastavili

sto kaze lemmy, ima dosta mladih igraca, sto je naravno pametna politika i na duzi rok

a ne dovoditi anrija, sevcenka itd, igrace koji mogu jos godinu, maks. dve da odigraju na vrhunskom nivou

 

i, ako su vec smenili kapela, bolje da su doveli npr. vengera, a ne ovoga...

dovesti sustera je bila cista lutrija

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Барцелону сам одувек мрзео, а од тренутних играча ценим само Месија, Анрија и донекле Ѕамброту...

 

Надам се да ће Атлетико ако добро крене коначно да направи нешто... Све зависи од градског дербија сад...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Салгадо ће увек играти због тога што је ожењен девојком из краљевске породице, а Раул је икона клуба и ваљда га неће отерати као претходног капитена.

Share this post


Link to post
Share on other sites

odbrana ce verovatno i grati u sastavu

 

hajnce/drente - pepe - kanavaro - ramos

 

tako da ne vidim tu mesta za salgada

verovatno ce igrati na manje vaznim utakmicama, ili ako se npr. ramos povredi

nije se nesto on naigrao ni prosle sezone

 

kake veze ima kime je ozenjen, previse verujes tracevima.

 

raula treba ne da oteraju, nego da prodaju.

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo me smara ova i ovakva barsa, nadam se da ce proci kao prosle godine

da je ostao kapelo navijao bi za real u primeri

mada, cak i posle tog idiotskog poteza, i dalje me manje nerviraju nego barsa, a i stvarno mi se svidja ekipa koju su sastavili

sto kaze lemmy, ima dosta mladih igraca, sto je naravno pametna politika i na duzi rok

a ne dovoditi anrija, sevcenka itd, igrace koji mogu jos godinu, maks. dve da odigraju na vrhunskom nivou

 

Ja mislim da je Barselona dovela Anrija vise iz komercijalnih razloga...prodaja dresova,reklamiranje kluba.Da li Anri moze odigrati i tu jednu sezonu na vrhunskom nivou je diskutabilno,ukoliko se u obir uzmu njegove povrede i losa forma.Ali trebao im je napadac,Eto nije u formi,Mesi mlad,Gudjonsen supcina...

 

Nego,Real hoce i Dijega Milita...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebem im mamu u picku nesposobnu......nema prenosa Real-Atletiko......kad supacke televizije uzmu da rade :no: ........realno Barsa najaca.......Real potrosio brdo love al deluje nekako nedoreceno.....videcemo.....Valencia opasna.......inace navijam za Valenciu vec 100god sad jos dosao Ziga......... :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

al nije do fox-a valjda

tako bar oni kazu

pise desio se neki sukob izmedju nosilaca prava na tv prenose i ne znam koga, i kao nema prenosa ni na jednoj tv na svetu

haha

sad, ne znam jel tacno, ali mislim da ne bi smeli toliko da slazu

Share this post


Link to post
Share on other sites

al nije do fox-a valjda

tako bar oni kazu

pise desio se neki sukob izmedju nosilaca prava na tv prenose i ne znam koga, i kao nema prenosa ni na jednoj tv na svetu

haha

sad, ne znam jel tacno, ali mislim da ne bi smeli toliko da slazu

Није било нигде преноса... Чак ни Шиптари нису преносили...

Глупо што је Атлетико изгубио...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...