Jump to content

Odbojka


Vlaja Buraz

Recommended Posts

ТО БРЕ КАРАЈ ПОГАНЕ ЖАПЦЕ, ЦИГАНСКА ГОВНА! :rockdevil: Кад скупе онако прсте и кад крену да млатарају тако би их прутом измлатио по прстима. Ти ћеш мени да млатараш, маму ти јебем циганску! БРАВО, ОДБОЈКАШИИИИИ!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Због оваквих ствари сам поносан што сам 7 година живота бацио на тренирање одбојке, а и истовремено ми је и жао што сам баталио. Свака им част, свима! Иначе, док сам тренирао, играо сам заједно са Терзићем. Нико га није фермао 5 посто, а види га сада :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=yY5-sR25asw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Nema Zivotinje da kuca baljezgarije .... Smorio se :D

Kidaj zabarska govna !!!

 

 

de si Sreto, pičko stara!

 

A šta imam ovde da kritikujem, pa bar odbojkaši uvek daju sve od sebe, gomila balavih klinaca sjebaše Francuze, Ruse i Žabare, dobro je Miljković danas sasuo u facu debilima koji finansiraju fudbal i košarku, kad bi prestali davati keš fudbalu bili bi prvaci u svim ostalim sportovima

Edited by Bata Životinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurca baba vecerala , u Londonu igra Brazil , koji nas delje kad i kako hoce.

 

Brazil prolazi kroz smenu generacija, dobili su u svetskoj ligi preko picke od Rusa u finalu krajnje bahato... A Brazilci su nam duzni itekako... No, ipak rano je jos pricati o OI, ali imamo ekipu sa mudima tako da sam optimista...

Share this post


Link to post
Share on other sites

de si Sreto, pičko stara!

 

A šta imam ovde da kritikujem, pa bar odbojkaši uvek daju sve od sebe, gomila balavih klinaca sjebaše Francuze, Ruse i Žabare, dobro je Miljković danas sasuo u facu debilima koji finansiraju fudbal i košarku, kad bi prestali davati keš fudbalu bili bi prvaci u svim ostalim sportovima

 

Ne lupetaj gluposti.Najvise love iz budzeta ide upravo na odbojku.Sere Miljkovic ko foka.Pre prvenstva je srao kako cemo biti 6. i da nam je to maksimum,a sada pametuje.Picketina klasicna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno,90% tih ljudi nije ni znalo do polufinala da se prvenstvo uopste igra.Da smo osvojili medalju u kosarci ove niko ne bi ni zapisao.Jebote,svi dizali kosarku u nebesa,a sada kada smo popusili "Stoka jedna,ni njima ne treba davati lovu!" Jebeni licemeri.

 

glupo je sto je prozivao kosarkase, a ovo za premije neka je, ko ih jebe... Duzni su i Vaterpolistima i Kosarkasima i njima, zasto su obecavali novcane nagrade onda...

 

Ma nema on pravo nikoga da proziva.Mozes misliti,Miljkovic.Sada se nasao kurciti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kako god, hteo sam reci da je trebalo da prica o svom i uspehu svoje ekipe, a ne da pominje druge sportiste...

 

A za ovo prvo si u pravu sasvim, jebiga, to je realnost, kosarka je nas najpopularniji sport (izuzev najvaznije sporedne stvari). Moze da se zarati, prvenstvo bi bilo bitnije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Стигао пред крај дочека... Нисмо се баш прославили. Да је Ђовак освојио турнир у Ташкенту дошло би дупло више људи.

Pa kad noletov proliv vise hajpuju mediji nego finale i zlatnu medalju Odbojkasa! :violent: A narod ce da prati samo da se ishajpuje dovoljno.

 

A igrase na siguricu na basket,a tamo ispusise samo tako.ISkreno mi nije zao

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...