Jump to content

Odbojka


Vlaja Buraz

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Odvalise ljudi!Inspirase me da potrazim neku kartu iz 1999 kada sam trenirao odbojku u Partizanu zastekanu u neki ultimate stek u podrumu.

 

Autogrami Miljkovica,Sase i Vanje Grbica i Vujovica.To su bre sportisti a ne ove picke u kosarci koje su se ponasale ko babe zadnje tri tekme na evropskom prvnestvu. :pivopije: ]

 

Realno ljudi ne dobijaju dovoljno postovanje a skoro svaki put su medju prvih 4 na evropskim i svetskim prvenstvima od 1995. godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dve stvari koje su me oduševile.

 

1. Kolaković na tajm-autu u prvom setu kad smo gubili jedno 5 razlike. Totalno smiren lik, objašnjava u fazonu: Dobri smo, ostvarujemo sve što smo zacrtali. Ajde samo da izdržimo ovaj njihov nalet i to je to, imamo ih.

Tako i bi.

 

2. Svršavanje po terenu nakon svakog osvojenog poena! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo gledah reprizu, mislim da bih zavrsio u ludnici da sam gledao direktan prenos :bigblue: Zadnji poen je difintivno bio blok aut, videlo se lepo ali dobro i nas su ostetili u par navrata. U svakom slucaju ja se divim odbojkasima i uvek sam govorio da su oni jedina reprezentacija koja nikad ali nikad nije razocarala. Neverovatno je da smo u zadnjih 15 godina konstantno u vrhu. Svaka im cast, zasluzili su docek ispred skupstine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...