Jump to content

Odbojka


Vlaja Buraz

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Признајем да сам мислио да нема наде кад су изгубили први сет. :redface:

Добра игра...против Мексика не би требало да буде проблема, а онда ускачемо у групу са Французима.

Иначе, глупав систем такмичења.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Онда нема вајде...уништиће нас руски двометраши. Дај Боже да грешим.

 

Ma ti Rusi nas deru u poslednje vreme moramo uloziti poslednji atom snage kako bismo ih pobedili.

 

Bugari pregazise Brazil 3:0 pa Rusi ispali idioti u svojim kalkulacijma..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo momci, svaka cast!

Nisam imao zivaca da redovno gledam, pa sam samo povremeno bacao oko na rezultat...i to je dobitna kombinacija, plus se ne nerviram i ne lomim po kuci :D

:srbija::srbija:

 

Da li je to sigurno da idemo na Bugare u polufinalu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prokockaj 23:21 u trećem i 13:11 u petom setu i nećeš izgubiti utakmicu... Ovo mi je četvrto živčano polufinale ove godine u kome u samom finišu već vidim tim za koji navijam kako dobija, da bi mu pobeda izmakla za jednu loptu (Partizan košarka, Srbija vaterpolo, košarka i odbojka). Gledao sam dosta napetih mečeva za 20 godina koliko pratim sport, ali da se za ovako kratko vreme nakupi toliko infarkt poraza u ovako važnim utakmicama, po prvi put sam doživeo. Previše za mene, prosto da čovek počne da navija da se ne plasiramo u polufinale...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma bolji su Kubanci, jasno se vidi, nase je dosta vadila borbenost u polju i pozrtvovanje, Kubanci imaju mnogo bolje srednje blokere, nasi nisu napravili 3 prava bloka za ceo mec, imaju i bolji servis a i onog Leona koji smecuje iznad bloka, al jebiga mogli su nasi ipak da prodju, steta za Nikolu i Miljkovica, ko zna da li ce oni vise da igraju za reprezentaciju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga,nisu imali nerava na kraju.Kovacevic je majmuncina a u mecu za trece mesto ce biti tesko ko god da nam padne ali nam je prednost sto je nasa reprezentacija navikla da igra takve meceve.

 

КОваћевићу треба све опростити с обзиром да је целу сезону одиграо маестрално.

 

Не требају нам ни Миљковић, ни Грбић. Момци су одлично одиграли Светску лигу без њих.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...