Jump to content

Odbojka


Vlaja Buraz

Recommended Posts

napadaaaaaj...ma nemas igraca...napadaj...coukonkok mamu vam jebem genocidnu,picke nemacke...sto ne volim te nemce,treba ih sve pobiti...ove ruzne sto se nisu prale,treba zapaliti...dominiramo u svim sportovima,u svim konkurencijama,opstimo im sa majkama...nismo kinezi pa da igamo samo ping-pong,rusi da se rvemo,britanci da igramo karling,jednostavno smo svetrani i jebemo na svim poljima...svaka cast nasim devojkama...em su bile bolje,em su lepse,a i ona kurvetina nam u trecem setu ukrala 3 poena...toliko je bila ruzna i debela da nije mogla da igra odbojku,pa je odlucila da bude sudija...nikada nisam znao sportski da podnesem pobedu,uvek me uradi na neki hejt...a jos nemce mrzim ko nemce...bas se lepo uklopilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеботе, лига нам не вреди ни пребијене паре (мислим и на мушку и на женску одбојку), услови очајни, али зато доминирамо у обе конкуренције. За свако поштовање. :srbija:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Одбојкаши нам опасно киксирају на Светском купу. У три утакмице три пораза: од Аргентине лаганих 3:0, од Пољске 3:1 и од Ирана (!!!) 3:2. Прве три репрезентације иду на Олимпијске игре. Како је кренуло, неће се добро завршити. Следећу играмо са Јапаном.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па сигурно хоће. Колико се сећам, требало би да има на пролеће неких квалификационих турнира. Али је безвезе ово, било би лепо што боље да се прође јер је Светски куп ипак престижно такмичење.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

 

ne pratim odbojku bas nesto preterano...bude nekada tekma,pa malo propratim...ono,bude na rts-u snimak kada se vratim iz grada,pa malo gledam...jebi ga,ne zanima me,al volim kada nasi osvoje titulu,onda mi banja...bilo muski,bilo zenski...u principu volim i kada u bocanju budem najbolji,samo da terorisemo zgadiju...

 

 

sve u svemu,mi ne treba da se brinemo za taj sport...nase mladje kategorije sabijaju...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...