Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Ja bi volo da prodje Celzi,da bih jednom ortaku mogao da vadim mast kad izgube od Manutd...hahahaaaa

 

Pa zbog jednog ortaka bih i ja voleo da prodje celzi, da bih ga iskrivio od prozivke :)

 

Cika sabre, to su samo impresije, one su sastavni deo ljudskog ponasanja, kapiram da ne volis junajted, ali prosao je , na moju opstu radost :lol:

 

salim se , mozda i gotivis, pojma nemam :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote, u poslednje vreme se pojavilo par spamera ovde koji ne umeju da napisu nista osim

 

 

"GO UNITED"

 

"UNITED RULES"

 

"GLORY GLORY MAN UNITED"

 

"HAHAHAHAHA"

 

" :pivopije: "

 

 

 

 

napisite nesto smisleno ili gtfo.

 

Oa jeste mnogo je bolje You Never Walk alone , ...

 

zamislite kakvo bi to navijanje u Moskvi bilo , ono juce n Old Trafordu je za svaku pohvalu , mnogo bolja atmosfera nego na Kamp Nou , ... ali nista se ne moze porediti sa Enfildom !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cika sabre, to su samo impresije, one su sastavni deo ljudskog ponasanja, kapiram da ne volis junajted, ali prosao je , na moju opstu radost :lol:

 

 

ma nisam mislio na tebe, tvoji postovi su i vise nego ok, mislio sam na par ovih novih likova, ne secam se nick-ova a mrzi me da trazim, prepoznace se. malo smara kad neko napise samo to, i to vise puta. to je onda chist spam. ali hej, ako ne smeta nikom osim meni, nema problema :D;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja opet dobio neki vaucer (1000din) za kladionicu i bogme ima da stavim duplu sansu na celzi (kvota 1,3)

ne verujem da ce liverpul da pobedi na stanfordu koliko god vi odavde navijali :)

a realno mislim da ce biti X, a sad dal ce biti 0:0, 1:1 ili 2:2 ko to zna

u svakom slucaju bice dobra utakmica :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa u pitanju je nagradna igra, posaljes sms i utorkom i cetvrtkom dele vaucere od 500din, ja sinoc zabo 2 :)

a sad, ako vam svima ovde napisem znas kad cu sledeci put da dobijem od tolike konkurencije

koji to Srbin ne voli kladionicu hahhahah :) :)

jbga

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je skroz fino legao ovaj rezultat

a mislim da je sveukupno prosla bolja ekipa, Celzi je apsolutno sazreo kao tim (Esijen, Drogba, Lampard, Teri, Ceh, itd... sve vrhunski asovi koji sada vec duze igraju zajedno + su doveli Balaka koji se posle pocetnih problema ustalio u timu) i sada momci razbijaju... Stvarno su odigrali fenomenalno veceras, mozda su samo na 10-15min malo prepustili inicijativu Liverpulu

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa realno covek brani ko lud

ok imao je tu gresku, ali ja mu dajem 9,5/10 za ovu utakmicu

 

Slazem se ja,branio je vrhunski celu utakmicu,ali brale dzabe to kada je napravio pacersku gresku koja je mogla poprilicno sjebati njegov tim.

 

Da je finale žabarsko, predsednici klubova bi kockom odredili ko će pobediti.

 

Ma naravno,kao sto su i sve titule prvaka Evrope Milana,Juventusa i Intera zapravo namestene.Ma sve je to jedna velika zavera... :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...