Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Treba pravilnikom yumetala zabraniti postovanje cigana na temi Liga šampiona.

 

No, o utakmici - dobra igra, daleko od toga da se Partizan obrukao. Nažalost, izostao je taj bod, još gore što je Šahtjor osvojio 3, ali se videlo da se s njima u Beogradu može igrati na pobedu. Nikakva ekipa Šahtjor nije, videćemo Bragu. Stojković fantastičan, i jedino ta mala greška što se loše postavio je Srni dala priliku da donese pobedu svom timu. Idemo dalje, protiv Arsenala muški, na pobedu. Igraju ofanzivno, pa ako Stojković bude opet na nivou, biće dobro.

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ih ne volim, ukrali mi nick. :haha:

 

Sahtjor dobio ovo na iskustvo. Razlika u kvalitetu je ocigledna, te su se Partizanovci opravdano odlucili na defanzivu. I to im je u kombinaciji sa srecnim okolnostima, losom zavrsnicom Sahtjora i odlicnim Stojkovicem (ne racunajuci gol) za malo i uspelo.

 

Edit: Au sta Arsenal uradio Bragi.

Edited by Nightfall

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grobari, je li se i dalje najmanje bojite Arsenala u ovoj grupi, :haha: :haha: :haha:

 

Najvise se bojimo ciganskog smrada :D Stvarno grize za oci :D

Cigani, mars na kupanje, mars na kupanje :D (najbolje skandiranje na utakmici ikad :D)

Edited by Feniks .
  • Upvote 4
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde jebo vas Partizan bre :haha:

 

nego jesam li samo ja video Ronaldinja koji TRCI po terenu i Zlatana koji je ubo DVA komada. Nije lose za tim koji je dobio po picki od .... duuuuurr... ne mogu da se setim.. oni bre od pre neki dan

Share this post


Link to post
Share on other sites

alo cigani bezite odavde nije ovo vasa tema

 

 

trebali su vise da napadaju to je jedini problem

inace ja sam zadovoljan pokazanom igrom,mada mogli su da uzmu barem jedan bod ali nema veze

neka budemo zadnji u grupi ali barem da imamo jednu pobedu i ja prezadovoljan :)

Boja i ostali sto su dosli moraju da se dokazuju jos dosta tako da necu da ih komentarisem(mada Kamara je plus veliki za ovu ekipu!!Smiljanica vratiti u Teleoptik)

sto se tice Stojkovica dobar je bio,videcemo sta ce biti u nastavku sezone

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Солидан је био Смиљанић. Мислим да се ту мало претерује...јбг, десило се да је направио фаул након кога је постигнут погодак. Боже мој, дешава се. Одиграо је коректно..доста акција прекинуо. То се од њега и очекивало.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba pravilnikom yumetala zabraniti postovanje 

to treba da vazi i za tebe...

 

mrs ti pizdu materinu vise

 

inace, da ne duzim, slazem s s onim sto je andrija smit rekao. uz malo srece, moglo je biti, 0-0, al jebiga.

nije...bili su objektivno bolji...trudio se partizan,al su ovi za klasu bolji...vise ovi nisu imali srece,neg sto je partizan bio preterano dobar...do 83eg se nisu ni vdeli u napadu...sto kazes,trudili su se...

 

Солидан је био Смиљанић. Мислим да се ту мало претерује...јбг, десило се да је направио фаул након кога је постигнут погодак. Боже мој, дешава се. Одиграо је коректно..доста акција прекинуо. То се од њега и очекивало.

 

od njega se nista i ne ocekuje,sve sto dobro uradi je uspeh...sve je to dobro dok stefan babovic nije na terenu...ne bi mogao ni za svoju ulicu da igra da mu nema caleta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Доктор за рокенрол.

 

Бадштубер наместио гол. Доста за ову годину. Само нека Холгер вежба.

 

ne zajebavaj,bio je on i prosle godine ok,jbg malo se na kraju u polufinalu i finalu usrao,klinac,a sad posle toga i SP kida.jedino su mi contento i onaj bilmez van buyten klimavi.ne moze svako ko svajni,kroos i doktor odma' iz pelena u legende kluba,daj mu malo vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj mora uvek da usere na kraju.. odbrani 5-6 extra sansi i onda primi gol iz slobodnjaka.. gde se gura skroz u ugao koj kurac?

 

Ja sam zvezdas inace, ali me uzasno nervira taj Srpski sindrom sto stalno moramo da pucamo ko retardi...

 

E da, Milan pobedio na svom stadionu u LS - konacno! :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne zajebavaj,bio je on i prosle godine ok,jbg malo se na kraju u polufinalu i finalu usrao,klinac,a sad posle toga i SP kida.jedino su mi contento i onaj bilmez van buyten klimavi.ne moze svako ko svajni,kroos i doktor odma' iz pelena u legende kluba,daj mu malo vremena.

 

Ма, зајебавам се, тебра. Холгер ми је омиљени Баварац. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda previše defanzivno, ali po mom mišljenju, da smo krenuli ofanzivnije, Šahtjor bi nas napunio. Glup faul Smiljanića, Stojke se loše postavio i to je to.

Sve u svemu, momci su se trudili i ja sam zadovoljan.

 

Još neko onog Tomića da otera iz Partizana..

 

E da, Milan pobedio na svom stadionu u LS - konacno! :D

 

:rockdevil::rockdevil:

Edited by Imrahil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...