Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Koliki beskičmenjak i fukara trebaš biti da kao Vladimir Stojković pređeš u Partizan. Znam da moron ovo neće pročitati, ali staćeš ti na gol na Marakani na sjevernoj strani, majku ti izdajničku jebem u pičku.

Edited by Vic Rattlehead
  • Upvote 2
  • Downvote 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda jesi, a verovatno nisi, pošto radim od 15. godine, a sada uporedo radim i studiram, no to nije tema. ;) Šta god da je Stojković uradio, ovo će njemu pomoći u karijeri i životu i ne vidim šta je tu loše, čovek gleda svoj interes.

  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje da se ubio nego sto je presao u omrazeni nam klub ... Kako od idola , boga i junaka , sam od sebe napravi prosjaka . Mrak , sokak , noc i ulica tebe ceka stangla i palica . Ciganska osveta uvek je teska , prelazak u partizan velika je greska . Ide Zvezda Stojkoviću s tobom i bez tebe i spremi tu zenu da je sever jebe !!!!!!!!!!!!! Posto zena brale ??? Neke se stvari u zivotu jednostavno ne rade ...

  • Downvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako su Cigani smešni, nemam reči...

 

Da pojasnim - Stojković je već isticao kako nema smisla da igra za reprezentaciju bez adekvatnog klupskog angažmana. Partizan je u ovom trenutku ubedljivo najbolja opcija za njega. Neka ekstremni navijači Zvezde samo prete i neka pokušavaju "osvetu", OK što se mene tiče, više će ih biti iza rešetaka.

Edited by Mr. Inferno
  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote, ovaj bosanceros je neumoran.

 

mislim da ga ovaj ulazak u ls boli vise nego njegovog zemljaka koromana.

 

I šta ćeš da mu uradiš? Je l' ćeš da ga juriš da ga biješ il' ćeš da sediš iza monitora i da ostavljaš hejt postove na yumetalu?

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar komentar, pogađa suštinu onoga što sam ja mislio:

 

Ali najsmesniji su mi ovi likovi sa "clanskom kartom", clanska karta za sta, za gledanje Jagodine i video kaseta legendarne proslosti? Probudite se, prazne Lukiceve price vise ne prolaze, ovo je trzisna ekonomija gde se samo rezultati gledaju. Stojkovic je sigurno pokusao da pronadje drugi klub i sigurno mu Partizan nije bio ni na kraj pameti, a ni on Partizanu, ali prelazni rok je na kraju, a njemu ne treba jos jedna sezona na klupi jer onda moze zaboraviti na svoju karijeru, a on ima jos barem 7-8 godina karijere ispred sebe! Partizan je imao potrebu za golmanom bas kao i Stojkovic za redovnim i jakim utakmicama. Ponuda i traznja, nista cusno u normalnom svetu.

 

Hocete li mu vi Delije ili Lukic mozda skupiti pare za penziju ako vam kaze da nece da igra u Partizanu?! Hocete li vi da izdrzavate njegovu porodicu ako se on povuce iz fudbala pre tridesete, a nije kvalifikovan ni za sta drugo i nije potpisao ni jedan jak ugovor?! Sta mu je alternativa, da kosi travu na Marakani, a moze da se dokaze utakmicama u Ligi Sampiona i u reprezentaciji i da se obezbedi za citav zivot. Sta bi vi uradili u takvoj situaciji?! Smesni ste, reagujete kao deca.

(Milan, 28. avgust 2010 00:19)

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha ovi romi ne mogu jadniji da budu :)))

 

Chovek radi svoj posao maksimalno profesionalno,600k evra za godinu dana sasvim pristojno.

Verovatno zheli da osvoji titulu i kup,da ima gomilu utakmica pred nastup u reprezentaciji a kapiram da mu je kao i svakom normalnom igrachu jedan od ciljeva da zaigra u ligi shampiona ne bi li bio na oku dobrih skauta.

 

Ja sam poprilichno siguran da bi svi iskreni cigani odbili ovu svotu kada bi im neko ponudio,nema mesta za sumnju :D

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto sve ima svoju cenu zato i poropadamo (nije ovde samo lova u pitanu, Stojkovic bi je imao i bez partizana). Ne radi se o tome da ce neko da bije Stojkovica ne daj boze , mojne da ste deca . Norme neke ponasanja da i dalje postoje ne bi nam propala ni drzava , ni metal , ni gomila ljudi oko nas ... Neko je pominjao 600k , jebalo vas 600k ... Sutra ce svi sve da prodaju jer je to kao normalno ... Kakva egzistencija porodice kakva sranja , nalupetali ste se . Cenim da bi ga neko od vas primio u guzu za tih 600 k ( a dobar deo i za dzabaka :evotigana: )

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...