Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Šavija je bio pionir u vreme kada smo karali Kaudiljov klub, eto zato je pionir.

A to za Index, ma znaš da se zezam.

Zovi kad krene neka žešća zajebancija tamo.

A za Princa- bez obzira koliko rasprava na ovom forumu može nisko da padne, uzdrži se od tog etiketiranja Hortijevac.

Raspitaj se malo.... Racija nije bila tako davno. Pozdrav za tebe iz Čuruga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A za Princa- bez obzira koliko rasprava na ovom forumu može nisko da padne, uzdrži se od tog etiketiranja Hortijevac.

Raspitaj se malo.... Racija nije bila tako davno. Pozdrav za tebe iz Čuruga.

 

Zajebavam se sa Lemmy-jem, šta ti je, objasnio sam na temi Jelen super liga. :mrgreen: I on mene naziva ujom samo zato što mu je krivo jer je Partizan jači i veći klub od Zvezde. :rockdevil:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za razliku od nekih ovde, ja pratim još neke sportove osim fudbala. Pa i u fudbalu vam je jedini argument Bari 1991, a i tu smo igrali finale 25 godina pre vas.

Meni je argument vise titula , vise medjusobnih pobeda , vise osvojenih kupova , bolja gol razlika , bolji navijaci , pa tek onda na kraju ta sitnica KUP SAMPIONA ... Bedak sto su nas urezali u pehar , sad svaka susa mora da gleda to ime ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za razliku od nekih ovde, ja pratim još neke sportove osim fudbala. Pa i u fudbalu vam je jedini argument Bari 1991, a i tu smo igrali finale 25 godina pre vas.

 

Za razliku od tebe,mi smo svi ovde jebali,pa nam je dodir sa realnoscu poznata stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma stvarno?

 

 

Тако је мајсторе, навијачи Партизана никад нису направили ниједан инцидент, нису убили неколико људи у Србији, него само показују срца около... Деца цвећа... wub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...