Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

danas je bio dobar fudbal...gledao sam i pregled...sve tekme su sadrzajne i dobre...a danas gledamo nesto za hibernaciju...i najveci grobar treba da prizna da da nas nijedan klub ne treba da igra u bilo kom evropskom takmicenju...drago mi je sto nema vise nasih klubova u evro takmicenjima,koliko god ovo zvuci lose,al tako je...samo dzabe zauzimaju prostor za normalne tekme...novi sistem za evro takmicenja je dobar,odlican za timove koji hoce da napreduju,al ne za nase...mi nikada nista ne ucinimo da unapredimo svoj fudbal,a ovi nam daju da prodjemo invalide i poluinvalide da bi igrali u evro kupovima...za ligu sampiona je malo teze,al u principu je to to...moze sada neko reci da su to skupi timovi koji su u sesiru sa nasim klubovima,mislim na poslednji sesir...al njima liga prodaje igrace,a ne kvalitet...tesko da cemo mi nasu fudbalsku mafiju ikada oterati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Интер без Камбиаса, Станковића, Моте, Мариге и Мунтарија нема три играча на средини за утакмицу. Не може то да функционише, размишљајте мало.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, Partizan kvalitetom zaslužuje treće mesto u grupi, samo što još nije odigrao na nivou svog kvaliteta. Ne može niko da me ubedi da je Braga jača od Anderlehta. Naprotiv, mislim da je znatno slabija i ako Partizan u Beogradu ne može da je tuče odgovarajućom razlikom, onda bolje da se nije ni plasirao u LŠ.

 

nemas pojma o fudbalu. Koliko si pratio Bragu prosle sezone da uopste napises nesto ovako.

Imaju fantasticne fudbalere koji lagano ulaze u gol sansu. Nisu krem evropskog fudbala ali imaju daleko kvalitetniji tim od Partizana.

Grobari mogu da pobede jace ekipe od sebe jedino ako protivniku nije dan i ako Stojke odlicno brani (kao sto brani)i onda nesto da ih usere. Sta bi bilo da je ostao Radisa.

 

Ako bi Partizan igrao LS narednih 5god za redom onda bi i mogli da pricamo o nekim pobedama u ovom takmicenju.

Isto tako je i Partizan krenuo u Evroligi, prve sezone su bile mucne za gledanje ali kako je uprava i trener dobijala iskustvo...

 

 

 

edit: i jos nesto, to sto si napisao "onda bolje da se nije ni plasirao u LŠ" je tako smesno. Nasa liga je smesna, i neko iskustvo u fudbalu nasi igraci mogu da steknu igrajuci samo ovakve utakmice. Ovo je veliki uspeh Partizana, makar izgubili i svih 6 utakmica.

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

  :rockdevil:  :pivopije:

 

dje mi je zemljak arsenalcina?   :haha:

 

 

evo me, kralju.

 

puca mi kurac za ovu smeshnu utakmicu. gledao sam malo, tragichni su bili, a i igrali su sa malo slabijim sastavom nego protiv partizana. onaj istmond lik ne zna kud udara, josh je i autogol dao.

 

 

zao mi partizana, ochajni su bili, ali su bar imali shanse. jbg, bice bolje sledece sezone hahaha.

 

 

real se izvuche, mamu im jebem. bravo za baneta!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Цар над царевима. Нажалост мадридска говна су се ипак извукла.

 

Je si l' ti gledao tekmu ili pricas napamet?Milan cudom nevidjenim zabio ta dva gola (prvi glupost maloumnog Pepea,drugi gol cisti ofsajd).Videli se nisu celu tekmu,Real pet puta bio bolji.

 

Bravo za Baneta! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...