Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Kleu treba podići spomenik, izgara na terenu ko da navija za Partizan od malih nogu.

Sale odličan po meni, Krle standardno dobar, Medo solidan, Stojketu svaka čast, primili bi 6-7 komada da njega nije bilo + ono okretanje ka jugu kad je odbranio penal, neprocenjivo :D

Iliev je trebao od početka, pa tek onda Boya.

Stevanović i nije loš u odbrani, ali je katastrofa u napadu, Ćirković je doktor nauka za njega po tom pitanju. Trebao je mali Savić od početka i možda Kizito umesto Lazevskog.

Petrović počeo solidno, ali se posle pogubio. Lola ne znam što je uopšte dolazio, a onog retarda od Tomića ne treba ni spominjati, da mi je samo znati ko ga gura u prvom timu, nije ni za JSL, a kamoli LŠ.

Edited by Imrahil
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada mi nije jasna bas najbolje ova partizanova postava..ok lazevski i stevanovic su em retardi em prespori za ubacivanje po boku..al gde su partizanova krila?! Cela koncepcija partizanovog napada su ilic ili tomic (ili neko drugi) koji treba svaki put da trpaju loptu kroz sredinu u nadi da ce neka proci.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Клео је имао 3-5 исправних потеза на утакмици. Све остало грешке или успоравања. :)

 

Pa ne mozes da ocekujes da sam sebi centrira i dobacuje i da trci da daje golove. :mhihi:

Edited by sale 83

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitam Arsenalu, stvarno su jak tim, dobro kombinuju, ne ispucavaju im se igrači nebu pod oblake čim dobiju loptu na 16 metara. Sa druge strane, Partizan je pokazao veliko srce i da može da napadne i da igra protiv najjačih. Druga bi se pesma pevala da su timovi do kraja ostali sa po 11 igrača. Dueli protiv Brage će odlučiti o trećem mestu i valja im pristupiti slično kao kad se igra dvomeč. Mislim da je Braga slabija ekipa od Anderlehta. Izvuči pozitivan skor s njima u dve utakmice i onda uzeti makar bod Šahtjoru da se potvrdi treća pozicija.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arsenal je imao veceras trening u Londonu za vreme utakmice . Drugi tim je bio vise nego dovoljan :D

 

Pa naravno da je lakše navijati PROTIV nekog, kad nemaš ZA koga da navijaš. Mi koji navijamo ZA bodrimo samo jedan tim, a ti bodriš sve ostale, pa je logično da moraš nekad da dobiješ priliku da se raduješ.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

@andrija: LJUUUUUBAV PREEEMA KLUBU...

 

svaka chast partizanu na pruzenom otporu, narochito nakon iskljuchenja jovanovica. iako arsenal sa jako skrnavim timom, bili su favoriti. veliki sam navijach arsenala, ali sam navijao vishe za partizan nocas, ali mi poraz nije tehko pao, narochito jer je ovakav rezultat bio ochekivan. shteta shto partizan nije dao bar josh jedan gol iz penala ili kod velike shanse ilieva.

Edited by SkullKrusheR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajlajt veceri je definitivno Stojkovic koji je posle utakmice bio prvi do juga i predvodio pjevanje igraca. Recite mi da neko ima sliku toga. :haha:

Pićka.

 

А за Клеа од тих 68% је било враћање иза или додавање онима коју су гори од њега. Небитно, прошла утакмица, сутра су јаче :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

, Stojketu svaka čast, primili bi 6-7 komada da njega nije bilo + ono okretanje ka jugu kad je odbranio penal, neprocenjivo :D

 

Hajlajt veceri je definitivno Stojkovic koji je posle utakmice bio prvi do juga i predvodio pjevanje igraca. Recite mi da neko ima sliku toga. :haha:

 

Nemam reci.Ali me cudi sto se neki navijaci Partizana loze,da je neko iz Partizana dosao u Zvezdu i tako nesto uradio ja bih mu prvi jebao mater.Mada,mi smo gori po tom pitanju(Gurovic).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam reci.Ali me cudi sto se neki navijaci Partizana loze,da je neko iz Partizana dosao u Zvezdu i tako nesto uradio ja bih mu prvi jebao mater.Mada,mi smo gori po tom pitanju(Gurovic).

 

Ne ložim se, samo mi je bilo zanimljivo kad je to uradio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...