Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Guest Шејтанов Чобан

Свака част партизану.Ипак је много већи тај психолошки притисак кад кажеш играм против арсенала.

Стојковић и Клео у бриљирали.Иако је Арсенал био бољи,Партизан је показао како се срцем може играти против таквог клуба.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Илијев 2 комада. Биће јебање маме.

tom coveku k'o da su vezali tegove za noge...spor i i retardiran...nikakvog smisla za igru...

 

Fenikse Delijo!

Fabijanski odbranio penal,ne mogu da verujem.Partizan solidan,imali ste srece dosta ali dobro ste se suprotstavili Arsenalu.Iako je u pitanju bio duel malih klubova,utakmica je ipak bila zanimljiva,.

P.S. Brago,na kurac te nabijem.

gde je bre partizan solidan...da se ne lazemo,arsenal je igrao sa pola gasa...kada se zalete,kada im se igra,onda zamrse odbranu partizana...i bas se videlo kada krenu u tako nesto...

 

Добро је било...сјебаше нас за онај пенал и црвени.

 

Стевановић успео да одигра солидно. :bigblue:

penal je bio...ne zato sto je faul ostar,vec zato sto je samak iskusno to odradio...svaki igrac ce ti pasti ako ga sa ledja dodirnes...sudija video kontakt,ovaj pao k'o da ga je fasadnom ciglom puko u glavu...kada je vec dosudio penal,morao je da da i crveni...zadnji igrac,start sa ledja...

 

Neko opasno forsira Tomica. -.-

 

 

 

kao i 80 posto igraca iz nasih klubova...kod nas ne igraju najbolji,vec oni koji imaju da plate i oni koji imaju veze...

 

Kleu treba podići spomenik, izgara na terenu ko da navija za Partizan od malih nogu.

Sale odličan po meni, Krle standardno dobar, Medo solidan, Stojketu svaka čast, primili bi 6-7 komada da njega nije bilo + ono okretanje ka jugu kad je odbranio penal, neprocenjivo :D

Iliev je trebao od početka, pa tek onda Boya.

Stevanović i nije loš u odbrani, ali je katastrofa u napadu, Ćirković je doktor nauka za njega po tom pitanju. Trebao je mali Savić od početka i možda Kizito umesto Lazevskog.

Petrović počeo solidno, ali se posle pogubio. Lola ne znam što je uopšte dolazio, a onog retarda od Tomića ne treba ni spominjati, da mi je samo znati ko ga gura u prvom timu, nije ni za JSL, a kamoli LŠ.

izgara jer hoce da se proda bilo gde...zato mu se i dize na samu pomisao da ce igrati za srbiju...stojkovic je primio dva komada iz peterca...to je nedopustivo za golmana...on je navikao protiv cuke da igra,pa da lopta do peterca leti k'o balon,pa ima vremena da izleti...on ovde nije smeo da izadje sa linije na visoke lopte...svaka cast za ono sto je odbranio,al u onim izletanjima je imao dosta srece jer nisu imali njihovi igraci prostora...jednim delo zato sto je on izleteo,a vecim delom jer je partizanova odbrana cekala u 16tercu...njegova najbolja odbrana nije penal jer je je to slucajna odbrana,a i los sut...covek je odlicno odbranio onaj sut pred kraj kada je lopta promenila pravac...za to kapu skidam...kizito je igrac za fk srem...on nije mogao u vojvodini da igra,ocaj od igraca...verujem da si ti bolji od njega i 90 posto ljudi odavde...taj covek nema veze sa fudbalom,bez zajebancije...

 

Ajd sto neko forsira tomica nikad dokazanog talenta,al ko forsira jovanovica i lazevskog?dosao kizito..covek koji je 5x sposobniji i prodorniji i greje klupu. A umesto jovanovica nek igra ovaj klinac savic.

 

ko ih forsira?

 

pa menadzer koji hoce da ih izgura jednu sezonu u partizanu,par tekmi u ligi sampiona,pa ako bude srece da igraju u nekoj prijateljskoj za reprezentaciju,onda ce da ga proda u genk,soso,boavistu...i svi zadovoljni...kizito je najprobojniji kada hoce da se umuva u bus,a da ne plati kartu...

 

 

Mada mi nije jasna bas najbolje ova partizanova postava..ok lazevski i stevanovic su em retardi em prespori za ubacivanje po boku..al gde su partizanova krila?! Cela koncepcija partizanovog napada su ilic ili tomic (ili neko drugi) koji treba svaki put da trpaju loptu kroz sredinu u nadi da ce neka proci.

 

tako se nas fudbal igra vec milijardu godina...to je ona ruska taktika,fiksiras go i i trcis ka njemu ko muva bez glave,a najcesce i bez lopte...

Свака част партизану.Ипак је много већи тај психолошки притисак кад кажеш играм против арсенала.

Стојковић и Клео у бриљирали.Иако је Арсенал био бољи,Партизан је показао како се срцем може играти против таквог клуба.

ako je to brilijantno,onda ne znam sta je lose...jeste to njihov maksimum,al je to daleko od vrhunske igre,jako daleko...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Despite finishing ninth in the 2007–08 season, Boavista was relegated to the Liga de Honra due to alleged intimidation of referees in 2003–04, through their involvement in the Apito Dourado corruption scandal.

 

The club suffered greatly throughout 2008–09, and although finishing in 15th place was, at first, spared from relegation to the third level, due to the irregularities-related demotion of Vizela. The club's financial debts, however, led to an eventual demotion nonetheless.

 

Portugalski Juventus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

izgara jer hoce da se proda bilo gde...zato mu se i dize na samu pomisao da ce igrati za srbiju...stojkovic je primio dva komada iz peterca...to je nedopustivo za golmana...on je navikao protiv cuke da igra,pa da lopta do peterca leti k'o balon,pa ima vremena da izleti...on ovde nije smeo da izadje sa linije na visoke lopte...svaka cast za ono sto je odbranio,al u onim izletanjima je imao dosta srece jer nisu imali njihovi igraci prostora...jednim delo zato sto je on izleteo,a vecim delom jer je partizanova odbrana cekala u 16tercu...njegova najbolja odbrana nije penal jer je je to slucajna odbrana,a i los sut...covek je odlicno odbranio onaj sut pred kraj kada je lopta promenila pravac...za to kapu skidam...kizito je igrac za fk srem...on nije mogao u vojvodini da igra,ocaj od igraca...verujem da si ti bolji od njega i 90 posto ljudi odavde...taj covek nema veze sa fudbalom,bez zajebancije...

 

Pa i drugi žele da se prodaju, pa se vuku ko mrcine po terenu.

Za Stojketa se slažem.

Ne kažem da je Kizito neki vanserijski igrač, ali mi se čini bolji od Lazevskog.

 

A za ove što ih guraju, znam da većinu igrača neko gura, ali ovo za Tomića je već previše. Da se zapitaš šta treba da se desi pa da on odleti iz prvih 11?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i drugi žele da se prodaju, pa se vuku ko mrcine po terenu.

Za Stojketa se slažem.

Ne kažem da je Kizito neki vanserijski igrač, ali mi se čini bolji od Lazevskog.

 

A za ove što ih guraju, znam da većinu igrača neko gura, ali ovo za Tomića je već previše. Da se zapitaš šta treba da se desi pa da on odleti iz prvih 11?

 

stvar je u tome sto bi oni trcali da mogu...ne mogu,pa se vuku...a i razmazeni su...zato i stranci bolje igraju od nasih,posebno ako su dosli iz neke evropske lige...nasi se napijaju do 5 ujutru,pa onda na trening,a ovi iz afrike i iz brazilskih favela pobegli od gladi,pa bi trenirali 17 puta dnevno da treba...tomic nece otici iz postave dok ga ne prodaju...tako je i babovic igrao...a babovic,realno gledano,ne moze ni za svoju ulicu da igra...partizan je sada u ligi sampiona i ko zna kada...zato je cilj da igraju ti ljudi koje je neki kreten proglasio za talente...na kraju ih sve proda i kraj...pare...trener tamo ne sme ni da se javi u slacionici petrovicu,tomicu,savicu...oni ce doneti pare i mogu da rade sta hoce...a ovim ostalima preparkirava kola jer je otprilike po godinama kao oni,a nije bio ni kurac,a ne igrac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najradikalniji u opisu električnih problema je Daily Mirror koji pod uvodom "Chamakh je isključio svjetlo partizanskim hordama" piše kako je njegovim golom Arsenal u "srpskoj zoni sumraka" zadržao 100 postotan učinak u Ligi prvaka.

 

Fasisti zapadnoevropski.

 

A komsije su naravno pohitale da sakupe najgore isecke engleskih novina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

@hail

Kompaktna celina u odbrani,sredina terena melje (po bokovima ne znas ko vise cepa,da li Ronaldo ili Di Maria,Ozil sjajno organizuje igru,a Alonso i Kedira su stencuge,nema prolaza pored njih)...Iguain je bio malo indisponiran danas,ali bio je i on aktivan u igri.

Meni takodjer sve smrdi na to da ce doci Runi,i to sa opcijom da Benzema ide tamo.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Kao sto sam rekao i pre kvalifikacije za Ligu Sampiona , Partizanu , i bilo kojem sprskom klubu nije mesto u Evroligi jer ce ih uvek guziti u svim pozama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totalno sterilna igra Partizana, a i Braga me je razocarala, celo drugo poluvreme igraju kao picke, iako su fizicki i tehnicki bolja ekipa. Boja bolje da se vrati na drvo sa koga je sishao.

 

Inace, danasnja igra me je podsrtila na nesto sto je Sasa Curcic rekao i za repku: nase kontre traju VECNOST ... uzas zivi

 

Zvezda u subotu treba samo sto vise da sutira sa distance, mogao bi milovanovic da se proslavi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Roma očajna, ne postoji opravdanje za poraz protiv Bazela. Jeste da nisu igrali De Rosi, Vučinić i Menez, ali ono je strašno bilo. Igrači poput Kasetija i Burdisa ne bi zaista smjeli da igraju u bilo kom ozbiljnijem evropskom timu. Nadam se trećem mjestu i Ligi Uefa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bezidejna igra u napadu Partizana , Stojkovic je kriv za prvi gol , sve u svemu nema igre po bokovima i to je sustina poraza .

 

 

realno,kada stojkovic nije kriv za neki gol?

Pomalo dosadna utakmica. Dvaput sam se cimnula i skocila i to je to.

pomalo dosadna?ja sam upao u hibernaciju...najzanimljivije na utakmici je bilo kada smo prebacili na teleteks da vidimo ostale rezultate...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...