Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Preneto sam goal.com

 

 

 

Now it's official: Roberto Mancini will remain the Inter coach next year too. This is what he revealed himself on an official note that appeared on the club's website, following a long discussion with president Massimo Moratti.

 

Here are Mancini's words:

 

"No one more than president Moratti, all the Inter fans, and our entire squad knows what it feels like to miss out on an objective we all wanted so bad. I hope that people involved in football understand the bitterness and the anger in those delicate moments.

 

"A coach is always the reference point of a group, but this group also feeds on even deeper emotions. After the match, the heart of Roberto Mancini the coach came out. I thank president Massimo Moratti for having given me strength, for understanding the moment and having understood me. I'm sorry for any misunderstanding.

 

"The team already knows this: we are ready to fight until the last minute, with great intensity to win our third consecutive Scudetto and try to win the Champions League starting next season. Finally, I thank the extraordinary crowd which supported us until the end and applauded us when we left the pitch."

 

 

Dakle,ostajete sa Robertom.

 

ma znao sam to svo vreme ali sam se na sekundu ponadao da ce mancini sam da ode na kraju sezone (tako je rekao). mislim, znao sam da ga morati nikad ne bi sam smenio. morati je jebeni degenerik. mislim, covek koji dan nakon tekme sa liverpulom egzaltirano izjavi "mancini zeli da ostane i da sledece sezone osvoji ligu sampiona!". boze pomozi mu. mislim, naravno da to treba da bude cilj ali ako trecu godinu za redom ispada (mancini) pre polufinala ocigledno je da nesto mora da se menja. ili trener ili igracki kadar. ili (najbolje) - oba. mancini jednostavno ne moze vec sad da ne pocne da oseca kompleks lige sampiona i zato ga treba menjati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve ovo stoji, samo sto Arsenal prolazi dalje! ^_^

Тако је, реци му, пријатељу! :pivopije:

Ове године не буде ли енглески тим освојио ЛШ, Енглези би колективно требало да поскидају гаће и гузицом у коприве! :):da:

 

Трновит пут је Ливерпул, још кад видех да ако прођемо идемо на победника меча Фенер - Челси, значи биће јебено!

Још поготово што се ове године финале игра у Москви, ценим да би Роман више него ишта волео да освоји трофеј код куће.

Као што већ рекох, биће ово једна од узбудљивијих сезона ЛШ!

А ако случајно и не буде, у шта искрено сумњам, ту је ЕВРО 2008! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zreb je na kraju krajeva ispao ok.Samo da nisu izvuceni Salke-Fenerbahce...

Ne bih da dajem neka konkretna predvidjanja,ali Barsa i Celzi ne bi trebali imati vecih problema.I Mancester je favorit,ali zajebi,ova Roma moze biti poprilicno nezgodna.Arsenal-Liverpul je totalna neizvesnost,i tu se prolaz nemoze predvideti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar zreb romom sam skroz zadovoljan, jos u polufinalu je opet druga kod kuce, a u finalu domacini :D daleko je dotle i pitanje je sta ce se sve desiti ali ja sam optimista

zao mi je sto su 2 engleza morala da se sastaju vec u 1/4 finalu ali dobro

kao sto sam vec rekao svi ce biti apsolutni favoriti protiv turaka i nemaca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Barsa i Celzi ne bi trebali imati vecih problema.I Mancester je favorit,ali zajebi,ova Roma moze biti poprilicno nezgodna.Arsenal-Liverpul je totalna neizvesnost,i tu se prolaz nemoze predvideti.

 

sve si rekao kako jeste, slazem se 100%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...