Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Barselona bolja,dominantnija i naravno sa vise poseda lopte,ali dzaba to kada su retardirani.Onakve greske i gluposti u odbrani ne pravi ni Spartak iz Subotice.Katastrofa.Kakva greska kod gola.I jos jedan su mogli dobiti na isti fazon.Videcemo drugo poluvreme.

 

Mrznja fanova Mancestera prema Braunu je potpuno opravdana.Ono je komad budale.Taj covek nije ni za Fulam.Kreten je dva puta mogao povrediti svog golmana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno !!! Ne moze se reci da je bilo koji tim bio bolji, Barselona je bila dominantnija, ali Mancester je imao bolje sanse i igrao je takticki bolje , za razliku od stihijskih napada Barselone , koja u dva meca nije ozbiljnije pripretila golu, mislim da je ipak trenutno bolji tim prosao dalje !

 

A za sutra , naravno niko ne treba da sumnja u prolazak Liverpula , bice to velicanstveno finale nadam se !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ти и Страхиња сте највећи песимисти на форуму.

 

Priznajem... :D

 

 

 

Sutra prolazi Chelsea... i navijam da tako bude, jer mi se cini da ce finale biti mnogo zanimljivije ako Celzi prodje... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta reci...nikako se nemogu sloziti da je prosao bolji,posto to nije istina.Mancester nije ni u jednom momentu u obe utakmice pokazao da je bolji.Ali je konkretniji,i to je cinjenica.Za razliku od ovih katalonskih retarda,koji da su igrali jos 3 dana,i da su imali 99% posed lopte,ne bi zabili gol.Barsa mora sutnuti Holandeza sa klupa,prodati pola tima i dovidjenja.

 

Sto se tice sutrasnje utakmice...ehhh,ko god prodje,uzas...Liverpool mi se popeo na kurac prolazenjem na mikanova jaja i sa tom svojom polumrtvom ekipom,a Celzi je ipak samo jedan mali klubic,a ja ne volim da trofeje osvajaju evropske verzije Big Bula iz Bacinaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Барселона у две утакмице није имала ниједну једину шансу и нису заслужили финале. Манчестер је тактички одиграо беспрекорно и ко зна колико би још шанси имали да није играо онај ретардирани циркузант Нани. Биће он добар кад га Ферги доведе у ред, тако алав је и Це био кад је дошао. Нећу да пишем трактат о утакмици, све је јасно.

 

One love, one United!

 

Дајте линк за ону нову Најкову рекламу!!

Edited by Куруз Фердинанд

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videcemo, neki ce reci da sam lud sto pored manutd gotivim i livpool, ali to je zbog onog cuvenog finala 2005. Tolko ne volim Milan.

 

Osim toga, treba postovati klub koji ima naj vise titula u engleskom fudbalu.

 

Voleo bih da ipak liverpool prodje, mada nisam siguran koliko bi to bilo dobro po manutd.

 

Do duse, u slucaju pobede mancestera, navijaci bi tolko prozivali Liverpoolovce da bi ovi morali da se pokriju usima, tako da i zbog toga pomalo navijam za Liverpool u vecerasnjem mecu.

 

@ Joker :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote, u poslednje vreme se pojavilo par spamera ovde koji ne umeju da napisu nista osim

 

 

"GO UNITED"

 

"UNITED RULES"

 

"GLORY GLORY MAN UNITED"

 

"HAHAHAHAHA"

 

" :pivopije: "

 

 

 

 

napisite nesto smisleno ili gtfo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...