Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Juve dobar, a Milan nazivas olupinama?:) Ajde, dobro, razgovaracemo poslije prvog (i jedinog pravog) derbija Italije ove godine :)

Realu su neke stvari objasnjene, dzaba im 300 miliona. A najsmjesnije je sto ce da se vade sto nije bio Ronaldo.

 

Milan je zesca olupina od tima realno.U napadu imaju dva normalna igraca u veznom redu i odbrani sve same dede i alkoholicari.

 

Malo sutra navlakusa. Svi su vjerovali da ce Real dobiti. Klasicno podcjenjivanje. Ko da ne znam ko igra, a ne Milan, koji je ligu sampiona osvojio u neznatno drugacijem sastavu od danasnjeg.

 

Milan je osvojio LS 2007. i od tad em su igraci ostarili(a vec su matori bili) em su otisli najbolji igrac,trener i kapiten.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde malo razmisli pre nego sto se isprdis ;)

Kvote uglavnom prave Vilijam Hil i slicni; a i postoji ono sto se zove "kvota navlakusa". Pa nece tebi kladja da prognozira sta ce biti...

Znam da naši uglavnom copy-pasteuju od stranaca, zato sam i napisao bukmejkeri pod znacima navoda, i "bar ovi iz Taša" jer me mrzelo da pogledam kvote na bilo kojoj drugoj kladionici, rekoh šta znam, možda su neki drugi bili realniji.

 

 

P.S. Milan-Juve related... A Juve dobar ubilo se, jedva dali gol Makabiju, nisu ni oni ništa bolji. Još Fiorentina ispade trenutno najbolja italijanska ekipa.

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=tWAdAPeNOqA&feature=player_embedded#

 

Каква утакмица, Звезда их карала и карала, а на крају добише... Панчев слепац...

Просто не могу да замислим да је Звезда била тако јака пре само 20 година.

Јеб'о нас смрдљиви грађански рат да нас јеб'о.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=tWAdAPeNOqA&feature=player_embedded#

 

Каква утакмица, Звезда их карала и карала, а на крају добише... Панчев слепац...

Просто не могу да замислим да је Звезда била тако јака пре само 20 година.

Јеб'о нас смрдљиви грађански рат да нас јеб'о.

 

Al'stvarno se ispromasivase za sve pare..razvalili su ih,Dejo i Juga im decu pravili.Ali jebiga,kazna dodje za toliko propustenih sansi.

Nema ni 20 godina...ode drzava u kurac,fudbal zajedno sa njom.A cale mi pricao kako su se tresle gace tokom 70-ih i 80-ih svim velikim klubovima,Realu,Barsi,Milanu,Liverpulu...kada su dolazili na Marakanu u kupu sampiona.A ovi soderi kojekakvi,Turci,Francuzi,Holandjani,da ne pricam o pilicarima sa Kipra i kojekakvim pacerima,pa tu je 5 komada padalo redovno.Jebiga,vremena se promenise,sve u kurac otislo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koшаркашка лига била најјача у Европи, фудбалска исто одлична, силовали све редом...

Још кад ми ћале и кева причају о природним лепотама Хрватске и Босне, искуствима из војске, са факултета итд, некако ми жао што се то распало, иако нисам био свестан света око себе, '91. сам имао 3 године..

Јебем ти запад и СФРЈ политичаре...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Торес и Џерард ван терена и ми одмах као пизде, не можемо да се повежемо. Е, кита. Мора да се зна да се игра и кад ти најбољи играчи нису на терену, али добро, ценим да ћемо се дићи из мртвих веома брзо. Кризе су кратке у овом клубу.

 

Интер, колико год мени то ишло на курац, никада није био спреман за ЛШ. Још једна у низу година са одличном екипом, али нема тог шмека за ЛШ. Ако се уздигнемо и покажемо да можемо - одлично, ако не - задовољан сам и освојеном титулом, с обзиром да старосни дом(Милан) и роботи(Јувентус) немају шанси.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прекосутра Ливерпул - Манчестер Јунајтед :rockdevil:

Све лопте за плажу са грбом Ливерпула које су могле да се поруче на сајту клуба су распродате, верује се да су их покуповали Ђаволи и да ће их донети на Енфилд да би провоцирали. :mrgreen::mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha::haha::haha::haha::haha::haha:

Da,da,kratke...sta je to 20 godina...sitnica...

 

Па, наравно, морао је неко паметан да се нађе...За све ове године мог праћења Ливерпула, увек су играли прелеп и уједначен фудбал, освајали трофеје на Европском нивоу, увек били у врху светског фудбала и то са играчима који нису толико светског ранга, осим неколицине.

Share this post


Link to post
Share on other sites

grandz grandz

 

оинк оинк

 

Па, наравно, морао је неко паметан да се нађе...За све ове године мог праћења Ливерпула, увек су играли прелеп и уједначен фудбал, освајали трофеје на Европском нивоу, увек били у врху светског фудбала и то са играчима који нису толико светског ранга, осим неколицине.

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Једино стоји да је игра уједначена, уједначено су обични курчић на тротинету.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je si l'ti gledao utakmicu?Milan je pobedio ni kriv ni duzan,to su teske olupine i krsevi,nit' trcanja,nit'sistema u igri,agresivnosti,pasova...nicega,jedno veliko nista.Zabili su dva gola zahvaljujuci glupoj i debilnoj Realovoj odbrani,takve golove ne bi zabili nijednom ozbiljnom timu.I onaj treci gol koji je u principu jedan individualan potez.Sjajan gol,nema sta,ali i tu je Realova odbrana usrala...Pirla ne smes ostaviti u cistoj prilici za sut.

Realu Milan nista nije objasnio...Real je sam sebi objasnio da im treba uigravanja,neki sistem u igri koji uopste nemaju,i ozbiljan trener koji ce pohvatati konce.Nakon tekme sam gledao ocene utakmice na HRT-u (jednostavno ne mogu gledati ocene koje daju Strajnic i Perica Ognjenovic,ja to ne mogu ozbiljno shvatiti),i Zajec je lepo rekao:"Realu treba jos mnogo da bi postao Barselona."I to je cinjenica.

 

Ja gledao. A ti Juventus? Pricas kao da su ne znam sta uradili, a jedva su dobili utakmicu. Alo, ovo je Real, i Santjago Bernabeu, tim sa 9 titula Lige Sampiona, i tim koji prosle godine nije osvojio titulu Spanije samo zato sto je i Barselona u toj ligi! Mrzim ova jadna omalovazavanja, pa dovoljno je pogledati ko je igrao u timu Reala. I sad, kao to nije podvig, adobiti Makabi 1:0 je utakmica decenije? Ja necu poricati da je Milan igrao prilicno slabo do prvog Pirlovog gola, ali, opet, da nije bilo Didinog uzasnog kiksa, opet ne bi ni gol primili. Vrijeme je da se dignu malo, jesu to stari igraci, ali ne toliko da ih Inter sa timom koji ne moze da sastavi 2 vezane utakmice da valja, dobija 4:0. Zajebi sa tim. Inace, sto se mene tice, najvise navijam da italijanska liga dobije na kvalitetu (poslije srpske, naravno), a kolektivno sa svima mogu da zalim sto se uopste prepucavamo oko Milana, Reala, Juve-a..., umjesto da gledamo kako ih Zvezda salje sa Marakane sa 3-4 gola u mrezi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, играли су прелеп фудбал, а играју га валај и сада. Али, добро, у праву си, слажем се са тобом за ово што се тиче титуле, ту си у праву.

 

Курузе, са тобом нећу да улазим у дискусију. :da::spava:

Edited by o.O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...