Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Спрдња од Дортмунда. Арсенал не знам у ком је саставу играо (с обзиром да су већ обезбедили пролаз), али оно је стварно ужас. Кад смо већ код Немаца, ни Леверкузен се није показао у Белгији. Штета што Викторија није тукла Берлусконијеве наркомане.

 

Што се клинаца тиче, стварно им свака част. Чак ни је нисам онако нешто очекивао.

Edited by Јарослав
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dortmund nema nikakvu ekipu.Ko sto ni nemaju ni svi ostali nemacki klubovi sem Bajerna.

 

Арсенал не знам у ком је саставу играо (с обзиром да су већ обезбедили пролаз), али оно је стварно ужас.

 

Kako znas da je uzas kada ne znas ni ko im igrao u postavi?

 

Igrali su manje/vise svi.Smehotresna ekipa.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Управо то за Швабе.

 

Па, екипа реномеа једног Арсенала би морала боља да буде. Ко год да им игра.

 

Него, размишљам нешто. Ајде што је АПОЕЛ показао неке ствари, али ми се све чини да би наши клубови могли и на овај Плзен да се угледају. Имали су зајебану групу, али нису ни против Барсе ни против Милана играли као пичке. Муда на терен и то је то.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dortmund nema nikakvu ekipu.

 

 

 

Јбг, за европска такмичења треба још да се гули. Има ту пар младих играча, а искуство се не стиче после једне сезоне.

Edited by Ефенберг

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно да хоћу. ;)

 

Него, гледам састав Арсенала, и није баш да су им сви стандардни првотимци играли. Бенајун, ПингПонг, Кокелин, Чембрлен, Шамак. На клупи Маноне, Микел, Озиакуп (?!), Јенарис... Доста анонимуса.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dortmun ima sasvim dobar tim, ali nemaju iskustva u Evropi i generalno igranju na vise frontova, ne moze se to promeniti za 1 sezonu. Ostao im je jos samo kup i sugaran sam da ce i to da batale, sada im je prioritet da budu u prva 3 u Nemackoj.

 

Zna Klop sta radi.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dortmun ima sasvim dobar tim, ali nemaju iskustva u Evropi i generalno igranju na vise frontova, ne moze se to promeniti za 1 sezonu. Ostao im je jos samo kup i sugaran sam da ce i to da batale, sada im je prioritet da budu u prva 3 u Nemackoj.

 

Zna Klop sta radi.

 

 

:da:

Познаваоци Бундес прилика знају.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tim koji je prvak Nemacke a ne moze da prodje pored sugavog Olimpika i Olimpijakosa je kurton od tima.A to dovoljno govori i o nemackoj ligi.

 

А јес', погреших за Фермелена. Да им није Ван Персија, били би тренутно у првенству тамо где су били после прва 3, 4 кола, а у Европи не би играли ни ЛЕ.

 

Otprilike.Kurtoni najobicniji.

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Лебац ти јебем,какав манијак,какав умоболни кретен,идиот,мајмунчина... Немам речи.

А Арсенал показује класу. Где ли Венгер налази ове асове који му играју позади није ми јасно. Голманска реакција на нивоу бетон лиге,онај несрећник би у Белим Орловима био седми голман...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...