Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Немаш појма.

 

Лил ми је подоста невероватан. Готивим их, жао ми што испадоше. Овако, обезбедили су да им Азар иде 99 посто у прелазном року.

 

Енглези спадоше на два тима, а имали по три у полу и четвртфиналима претходних година. Од та два један одмах испада, а не верујем ни да ће Челзи нешто супер проћи.

  • Upvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јел то Сале прекопирао мој пост, или форум опако багује?! :haha:

 

Него, што се тиче Усташа и Сенегалаца - Бријанов гол из чистог офсајда.

 

ЕДИТ: Ладно ми лупио дупли пост. :lol:

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

United veze nema, pokazalo se da je odlazak na kuglanje (umesto pracenja rezultata) bila dobra ideja.

Valjda se Vidic nije ozbiljnije povredio.

 

Strasno je kako se navlaci za francuske timove.

Edited by 23/16

Share this post


Link to post
Share on other sites

mamic lepo zaradio...primii su 2 gola iz 5erca,ostatak iz 9erca,ne mos reci da su iz kaznenog jer je to sirok pojam za te golove...svaki je bio isti...neki lik nabaci sa strane,a onaj gomis je nabije u gol...ajaks ostecen,2 cista gola im nisu priznali...bazel zasluzeno prosao,ne zbog igre jer ih je u tom elementu ubio manc,vec zbog hrabrosti...izmisljotina od tima koja se zove siti,zasluzeno ispala...ide normalan tim,a ne neki seik menadzer tim da ode...cska hrabro odigrao,zasluzeno su prosli...bajern poslao neke invalide,mogao je nekog iz nase lige...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aca i na twitteru briljira

 

acastop When Nemanja Vidic has played, Manchester United have conceded 0.5 goals per game; when he doesn't it's 1.36 goals per game.

 

A šta tek na ovo reći :))

"Невероватно, претходних 5 пораза Манчестер јунајтеда у ЛШ од тимова чије име почиње на Б! Барселона, Бешикташ, Бајерн, Барселона, Базел."

 

Teško njima ako u LŠ uđe Borac Čačak ili BSK Borča.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бели орлови. :bigblue:

 

Усташе жешће наместиле текму,али је лепота видети како се брукају. Испадоше оба Манчестера,свиђа ми се то. Можда би могло опет да се деси нешто као оне сезоне кад је Порто освојио. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бенфика игра скроз добро и лепо за очи. И баш ми је драго због тога, јер их много готивим. Онај Гаитан ако настави овако, оде на лето у неки велики клуб.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta za Ajaks, ponisitise im 2 regularna gola...

 

Ostali su kao glavni kandidati Real i Barsa, ja bi ipak tu dodao i Bajern (ako im glavni igraci budu fit). Iskreno, i navijacu za Bavarce, bolje oni nego spanska govna.

 

Od autsajdera navijam za Napoli da sto dalje stignu. Zapravo, za njih najvise navijam pre svega zbog El Matadora, ali ne verujem da mogu da osvoje LS. Bilo bi kao u bajci.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da od ovih sto su ostali samo bajern ima prvi tim koji moze da parira realu i barsi,mada je pitanje kako bi se odbrana bajerna snasla.ali,izbaci dva tri igraca iz prvog tima,sto je vise nego realno da se desi do polufinala i finala,jasno je kao dan da klupa nije ni za tu LS.

 

celzi ima donekle tim u kompletu,ima i tu promasaja,ali najveci problem je AVB.ova dvojica ce ga pojesti za uzinu ako i kad dodje do okrsaja.jeste da su veterani sad malo vratili onog kockarskog starog ponasanja,ali samo zato jer je AVB bio u bio u nokdaunu.mada,ko zna,mozda i sad nesto napravi kad je vidio da nema sanse sa onim svojim sistemom od prije par mjeseci.

 

i siguran sam da uefa nece pustiti real barsa finale,bice to ranije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i siguran sam da uefa nece pustiti real barsa finale,bice to ranije.

 

Ja sam siguran da ce pustiti.Prosle godine su izdirigovali da jedan engleski klub igra finale zbog Vemblija,gde je i tada mesto bilo Realu i Barsi.Pogotovo ove godine svi iscekuju to finale.I tako i treba biti,bolje da u finalu gledamo dobar fudbal,nego ono ponizavanje i izivljavanje kao sto je bilo prosle godine.

U fudbalu u ovom momentu stoje tako stvari...Real i Barselona,pa onda milion praznih mesta,pa onda svi ostali.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...