Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Зајебана група, ту и тамо, али могло је и горе...боље Бриж, него Лацио, Фенер или Евертон. Мислим да једино против Шахтјора немамо шансе, остало се може добити.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partizan ima kvalitet, ali igraju nekako letargično. Jedan od većih problema je i taj što, kako se čini, prednost domaćeg terena za njih baš i ne predstavlja nekakvu prednost, što je u takmičenju po grupama više nego bitna stvar. Ako hoćeš dalje moraš da računaš na bodove kod kuće, a Partizan je upao u takvu letargiju da izgleda da im to ne znači mnogo. Malo više kreativnosti, a manje muljanja na sredini terena i imaju sasvim fine šanse da prođu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa ovakvom igrom? Tesko...

 

Па, рачунам на неки просер. ;) Сада када је попустио медијски притисак, ваљда ће Јокан и играчи ставити прст на чело и до детаља сагледати где су дебело грешили. Онако, на тенане. Прошли су пакао, али су, верујем, сада савршено свесни да се лако могу и вратити у исти. Прелазни рок је при крају, а фали им креативни везњак... Љајић то није, а Мореира је премало, треба размислити о појачању.

И Немчу Томића на трибине или трансфер листу, наравно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

problem je u tome sto partizan nema kvalitet,zato i jesu letargicni...to sto oni ovde naguze neke nesretnike u kupu sa petardom...nije pokazatelj da oni ista vrede...

Nevezano za te koji se lože kada Partizan natrpa Ril. Nisam navijač Partizana, kažem kako meni deluje. Možda totalno grešim, ali AKO, i ovo je baš veliko ako, što indiciraju i velika slova :D, Partizan krene da igra fudbal kakav bi realno mogli i morali, imaju sasvim pristojnu šansu da prođu dalje, a ja se tome i nadam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevezano za te koji se lože kada Partizan natrpa Ril. Nisam navijač Partizana, kažem kako meni deluje. Možda totalno grešim, ali AKO, i ovo je baš veliko ako, što indiciraju i velika slova :D, Partizan krene da igra fudbal kakav bi realno mogli i morali, imaju sasvim pristojnu šansu da prođu dalje, a ja se tome i nadam.

 

ok,postoji mogucnost da partizan nesto uradi,ali to spada u domen naucno fantastike...boli uvo gavrancica,krstajica,djordjevica da igraju...djordjrvic i gavrancic su losi,a krstajicu je vec dosta fudbala...a i zaradilo se,ne pada mu na pamet da se lomi po oranicama u nasoj ligi...uskoro ce on da se povredi i onda ce presedeti sampionat...sredina je tragicna...precenjeni fejsa,sa alavim djavolom ljaljom...realno,tu stvarno nema nista od igre...moreira se trudi,ima covek 3 banke,karijera na izmaku,valjalo bi se neki jaci ugovor odraditi pred penziju...dijara dobar za nasu ligu i nista vise...protiv sahtjora nece nista moci...neka se pomole da ih ovi ne pregaze...tuluz prilicno cvrsta ekipa,jake utakmice,par igraca koji bi slobodno mogli i u jacim klubovima da igraju solidno...briz bas i ne pratim...al imaju jacu ligu od nase i mislim da su i oni bolji...jebi ga,realnost je takva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Али ПАО и Галата у истој групи... Не да ће бити лешева, него не смем ни да замислим на шта ће да личе те две утакмице...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеби га, и мени је жао, али не може се. Она два гола су дата на срећу, мада је требало то да искористе, а не да сјебу. Имали су 2:0, крцат стадион, ови се усрали и тропа. Звезда увек зајебе кад је најлакше (Стразбур, Ренџерс, ово сад, Бајерн итд.).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...