Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

60 minuta sa igracem manje + penal, 3:0 na enfildu , realno !

 

Ager je objasnio neke stvari sa onim golom , domaci zadatak za Runija i Mesija , a da pardon , Runi je invalid sada :P .

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

2:0 na poluvremenu, iskusno. Ne tako zajebano poluvreme kao shto sam mislio, nadam se da ce i drugo biti ovakvo.

 

btw, shta koji piiip onaj dizhe zastavicu kod prvog gola kad Kirjakos nije ni pipnuo loptu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liverpul uopste nije dobro odigrao prvo poluvreme, ali iz dve greske protivnika je dao dva gola. Benfika prilicno dobro stajala na terenu (iskreno ocekivao sam autobus), ali mislim da nemaju mnogo sanse, narocito kako bude utakmica odmicala jer im je pola ekipe rovito od utakmice u ponedeljak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јасно ми је да Ливерпуловци имају велику жељу да догурају што даље, јер ко зна кад ће им се следећи пут указати прилика да играју у Европи... icon_smile.gif Јувентус можда јесте смешан, али Скаузи су смехотрес. Иначе, мислим да ХСВ осваја ово.

Edited by пита са сиром

Share this post


Link to post
Share on other sites

60 minuta sa igracem manje + penal, 3:0 na enfildu , realno !

 

Kao sto sam i rekao , pogresio sam samo u broju postignutih golova , Benfika je sva 3 gola dala iz prekida , sat vremena su imali igraca vise , dva penala , bila bi to velika nepravda da su prosli dalje . Liverpul fantastican nakon sto su postigli gol , dve legendarne kontre , najlegendarnijeg kluba na najlegendarnijem stadionu prouzrokovala je da se peva najlegendarnija himna na kraju .

Bice gusto sa Spancima , ali mislim da Atletiko nije puno bolja ekipa od Benfike , i 65% su sanse da Liverpul prodje .

Voleo bih finale sa Fulamom , ali i sa Hamburgom ne bi smelo da bude problema , iako se igra na njihovom stadionu .

YNWA !!!

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li si gledao dvomec sa Sportingom (koji je u ovom trenutku ipak dosta losiji od Benfike)? Atletiko su tu prilicno namucio i nisu me bas odusevili igrom.

Igraju toplo-hldano (u toku meca): bljesnu, napadnu, dominiraju i onda se odjednom izgube i nema ih dobar vremenski period. Ako Tores ne dobije emocionalni grc, mislim da ce gol u Madridu mnogo resiti.

Edited by hate squad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam navijao da Atletiko prodje , bolje nego Valensija , e sad videcemo , mislim i da Fulam nije bez sansi protiv Nemaca .

 

Ne znam da li si gledao dvomec sa Sportingom (koji je u ovom trenutku ipak dosta losiji od Benfike)? Atletiko su tu prilicno namucio i nisu me bas odusevili igrom.

Igraju toplo-hldano (u toku meca): bljesnu, napadnu, dominiraju i onda se odjednom izgube i nema ih dobar vremenski period. Ako Tores ne dobije emocionalni grc, mislim da ce gol u Madridu mnogo resiti.

 

Nisam gledao verujem pa i u Spaniji su takvi , ali bolje da ne pricamo u prvenstvima , tu je i Liverpul user ove sezone ... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mislim da su sve sanse i dalje na strani Liverpoola. Umorni od puta koji je trajao vise od jednog dana, bez Toresa...ocekivao sam ubedljiviji Atletico.

А шта да кажу онда фудбалери Краљевине Југославије који су путовали три недеље бродом до Монтевидеа 1930. и још били четврти на свету ... ;)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...