Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Ne mesati Zvezdino ispadanje od solidne ekipe sa nejakim komsijama, deminutivima Vuka i ostalim Crnogorcima.

To sto nismo prosli negde sa 3 remija i porazom i pobedom nad klubom koji se zove Dnipr, kao neki, ne znaci da nam je neko poklonio prcanje u derbijima. Vratite Svinju da ga karamo! Mi smo bar igrali nereseno sa nebitnim majmunima i prosli smo skendriju, kazace neki. Sto bi reko Cancuga, pa eto vam!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

41817874076381981170.jpg

Боже, имао си шансу...

 

druze Majore, sve sto je Terza ovde ispricao je ziva istina, sad sto se i on sad kao sisa sakrio u rupu tj ''otputovao na usavrsavanje'' je drugi par cipela

ulazak u evropsko takmicenje zahteva poprilicno solidno ulaganje a to se ne moze pojacanjima iz jebenog Novog Pazara i posranog Gabona, Mordovije i slicnih fudbalskih vukojebina

sto se mene licno tice, zadovoljan sam, koliko para toliko muzike...kad budu doveli skupo pojacanje, dakle kad budu platili tri igraca 3 miliona eura i ne budemo uradili nista onda cu na sva zvona da serendam kako je ovo neuspeh i kako ova govna treba da odu

znam da ce da kradu i dalje ali neka makar smanjuju dug...titula je vec sada posle pet kola skoro na pola pa nasa

 

reci ce neko, vidi ove budale, gde je ambicija, s malim stvarima su zadovoljni ali jbg kao sto rekoh davno

i Zvezda i Partizan se jednostavno vole, sad sto je sistem vrednosti poremecen pa su u klub usla razna govna i djubrad jbg, nismo mi krivi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvezda prodaje najbolje uz obestecenje a dovodi polovnjake bez obestecenja.

 

Sta tu nije jasno. Mi se kao lozimo da smo pojacali ekipu, te Kanga, te Mouce... a to su sasvim prosecni, ili ispodprosecni za evropske uslove.

 

Ne mozes da skrpis tim od polovnjaka i da se nadas ulasku u LS. Moras da ulazes u mlade igrace i polako gradis tim. Tako su Partizan i Dinamo usli u LS. Dovedes eventualno 2-3 kvalitetna stranca na kriticnim pozicijama i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam kako više možete da pijete tu priču da ne mogu da pogode sa strancima

 

alo jebote pola godine imaš da se spremiš za kvalifikacije za LŠ, pa jebenog Pogbu bi za to vreme doveo

 

ali lakše oprati pare ili se dobro ugraditi na amazonskim prevarama, igračima od sto dinara i onima što im je hajlajt karijere to što su oduzeli jednu loptu nekom anonimusu iz Spartak Nalčika

 

evo ona Mordovija, toliko dobra ekipa, sve genijalci igraju za njih, pa brže bolje u Zvezdu da ih dovedemo, a oni se jadnici bore za opstanak u drugoj ruskoj ligi

Share this post


Link to post
Share on other sites

druze Majore, sve sto je Terza ovde ispricao je ziva istina, sad sto se i on sad kao sisa sakrio u rupu tj ''otputovao na usavrsavanje'' je drugi par cipela

ulazak u evropsko takmicenje zahteva poprilicno solidno ulaganje a to se ne moze pojacanjima iz jebenog Novog Pazara i posranog Gabona, Mordovije i slicnih fudbalskih vukojebina

sto se mene licno tice, zadovoljan sam, koliko para toliko muzike...kad budu doveli skupo pojacanje, dakle kad budu platili tri igraca 3 miliona eura i ne budemo uradili nista onda cu na sva zvona da serendam kako je ovo neuspeh i kako ova govna treba da odu

znam da ce da kradu i dalje ali neka makar smanjuju dug...titula je vec sada posle pet kola skoro na pola pa nasa

 

reci ce neko, vidi ove budale, gde je ambicija, s malim stvarima su zadovoljni ali jbg kao sto rekoh davno

i Zvezda i Partizan se jednostavno vole, sad sto je sistem vrednosti poremecen pa su u klub usla razna govna i djubrad jbg, nismo mi krivi

 

koje crno zadovoljan, pa svi ovi degenerici na gomili kad se skupe, tako pretplaćeni sa napumpanim tjub klipovima, opet nisu ništa gori od tog iz Novog Pazara

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Grupa A

 

1. Mančester junajted

2. Fenerbahče

3. Fejenord

4. Zorija

 

Grupa B

 

1. Olimpijakos

2. APOEL

3. Jang Bojs

4. Astana

 

Grupa C

 

1. Anderleht

2.Sent Etjen

3. Majnc

4. Gabala

 

Grupa D

 

1. Zenit

2. AZ Alkmar

3. Makabi Tel Aviv

4. Dandalk

 

Grupa E

 

1.Viktorija Plzenj

2. Roma

3. Austrija Beč

4. Astra Đurđu

 

Grupa F

 

1. Bilbao

2. Genk

3. Rapid Beč

4. Sasuolo

 

Grupa G

 

1. Ajaks

2. Standard Lijež

3. Selta

4. Panatinaikos

 

Grupa H

 

1. Šahtjor

2. Braga

3. Gent

4. Konjaspor

 

Grupa I

 

1. Šalke

2. Salcburg

3. Krasnodar

4. Nica

 

Grupa J

 

1. Fiorentina

2. PAOK

3. Liberec

4. Karabag

 

Grupa K

 

1. Inter

2. Sparta Prag

3. Sautempton

4. Hapoel

 

Grupa L

 

1. Viljareal

2. Steaua

3. Cirih

4. Osmanlispor

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...