Jump to content

Bioshock


Sinstrel

Recommended Posts

Играо сам биошок прееее...не сећам се, беше давно...на Xbox 360 :) наравно :)

 

Сећам се да ме је одушевила графика, али да сам је нешто пребрзо прешао...крај ми се није нарочито свидео, нон д лес...један од бољих FPS а они роботи су ме нервирали, много.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam igrao tako sto sam spashavao one bebe a kraj mi je bio njihovo radovanje i venchanje .

ima i drugi zavrsetak koji je chovek isto mogao uraditi devastran sveoptim desavanjem u gradu a to je da pobije sve a posle ne znam sta biva..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Pa ne bas sve... npr L4D2 je izasao par h posle zvanicnog (znam jer sam po iskustvu s RE5 proveravala danima pre) i onda jos par nedelja do igrive verzije (par dana do one koju je nekolicina mogla da pokrene, mnogo vise za pravu verziju).

Koliko vidim, Bioshock 2 jos nema crack, kako igras?

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije fer, tek sam pocela keca :D

Elem, da li se jos nekome cini da je shooter element igre malo lose (lose=pretesko) uradjen... mislim protivnike ne vidis kao da imas neku 50 dioptriju, oruzje je neprecizno do jaja (machinegun leluja ka plafonu dok pucas), strasno mnogo health-a skidaju svojim napadima, kad im vracas njihove bombe nesto se ne pretrgnu od umiranja... tek sam u onom drugom kvartu gde su ribari, jedva ubila prvog Big Daddy-a na kog se naidje (Rosie) a sad mi se pojavio i drugi :redface:

Mozda sam trebala da odaberem Easy...

Mislim konkretno za Big Daddy nemam pojma kako da ga ubijem a da sebe ne skenjam. Imam elektricitet, da, kenjam ga time dok je u vodi ali to i nije nesto strasno po njega. Imam i armor piercing ammo i sve to zajedno se svede na jurenje mene po mapi dok krkam 10 first aid-a i na kraju istraumirana uspem da ga ubijem :ph34r: Imam feeling da nisam pokupila neku 'moc' ili oruzje s kojim je predvidjeno da ti ide iole normalno.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije igra teska, sve dok igras na Normal i znas sta ostecuje kog protivnika.

Na vecim tezinama je vec frka.

Sinoc mi Bioshock 2 zakucao posle 2 sata igranja, a ne postoji autosave :evil: .

Kako sam se samo iznervirao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg meni je za sad teska zbog navedenih problema s pucama al procice... mislim lakse sam ubila Dr Steinman-a nego Bouncera, tu mi nesto smrdi :D

Citam Bioshock wiki pa vidim da cu tek nailaziti na stvari koje prave postenu stetu pa me to tesi :haha:

Steta sto sam ovaj deo presla ne znajuci za foru:

 

 

Note: there is a bug involving the very first Nitro Splicer the player comes across: he is on a ledge above them, hurling bombs at them. If they kill him (easiest with Incinerate!) another immediately spawns, since the player needs to use his bombs to clear a blocked doorway in order to follow Dr. Steinman. Use Telekinesis on the dead Splicer's corpse, and drag it down from its ledge. It contains a considerable amount of loot- usually money. Repeat the process on the next Splicer who spawn. If the player is lucky, the flaming corpse will have set him on fire too. This process can provide one with an unlimited amount of cash, which can be spent in the Circus of Values under the ledge. This way the player can ensure they have almost full ammunition and (most importantly), EVE and Health when they encounter Steinman.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је 1. део баговао и имам, отприлике исте замерке као и колегиница горе. Тешко је било нанишанити противнике, а и они мене лако уцмекају. Чуо сам да закрпа помаже, али кад сам је инсталирао и хтео да покренем игру она ме избаци на десктоп. <_< На крају сам баталио. Можда испробам наставак, али касније јер сад 2. наслови имају приоритет.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igraj na prvom nivou tezine da vidis kako ce da prsti :haha:

Inace izbegavam 'Easy' al s obzirom na weapon proficiency ovog karaktera neka fala.

Jos samo da nisam retard koji se uzivljava u igre dovoljno da ne smem sad da nastavim da igram jer mi je strashno :ph34r: kreten :haha:

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 years later...

Skidajte Bioschock Infinite,drugacije jeste od prva 2,ne tako mracno,ali grad Columbia je grandiozan,videce te. Pri pocetku sam,stvari se zahuktavaju. :D

 

http://thepiratebay.se/torrent/8300562/BioShock_Infinite_-_FLT

 

Evo linka sa pirate baya,a ja sam skinu sa Zamunde isto FLT,pa ko ima Zamundu moze i tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...