Jump to content

Bioshock


Sinstrel

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Nije los Infinite, fantastican je ponovo dizajn igre protivnika i to, ali definitivno gameplay vec trecu igru ostaje isti kao i ceo koncept igre.. sto prestaje da bude iole tako kul kao sto je bilo prvi put. Ipak, prilicno kul igra, a i prica je za sada sasvim solidna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igra je tako dobra da me boli sto imam mator komp, dal ce neka igraonica ovo da uvodi? :haha:

(znam da nece)

 

Ako znas ljude u igraonici, zamoli ih da ti instaliraju. Meni su to nekad davno radili, pre 10 godina kada sam imao nikakv komp kuci, a hteo sam da igram nove igre. Ako ih ne znas, upoznaj ih i sprijatelji se sa njima. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ozbiljno, mislim da zbog takvih stvari niko ko radi u igraonici ne bi dodao igru :ph34r:

@Lunar: Dzabe to kad sisa nema :haha:

Igram u medjuvremenu sa slabijim podesavanjima, greota ali ne mogu da cekam. Bas je dreamy iskustvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

Relativno skoro sam seo i u cugu prešao prvi deo, pokušavao sam i pre, ali bih ubrzo odustao jer ga dugo nisam igrao pa bih iznova započinjao igru. Dobio sam good ending jer mi je nekako bilo žao malih sestara.

 

Verovatno bih uživao mnogo više u samoj igri i priči da mi je nisu spoilovali već x puta, pa sam na neke momente ostao hladan...

 

Imam problema sa nekim delovima zapleta:

Sve vreme su gradili lik Andrew Ryan, da bi samo nestao u jednoj sceni, a da nelogičnost bude veća u blizini je bio vita chamber. Da li je to bilo lenjo pisanje Kena Levina?

 

 

I dalje ima odličnu atmosferu i odabir muzike što iz same igre i ovih starih stvari koje čujete kroz sjebane džubokse i gramofone. Art Deco stil je odlično legao i žao mi je što danas ne postoji igra sa sličnim enterijerima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 years later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...