Jump to content

Children Of Bodom


Geozee

Recommended Posts

ti to ozbiljno :o

i jednu i drugu imam kao njihove obrade... jeste da taj fear of the dark bas i nije u nekom tipicnom CoB fazonu, nikad nisam ni razmisljala da mozda nije njihova pesma... :udri: a final countdown - onako, jos bi i moglo nekako da prodje

 

imaju oni zanimljivih obrada :mrgreen:

mada, da sam neki fan Maidena verovatno bih mrzela Bodome zbog onoga sto ucinise od Troopera

 

Sa Vikipedije:

 

Contrary to popular belief, Children of Bodom has never covered the songs "The Trooper" by Iron Maiden or "The Final Countdown" by Europe. "The Trooper" was actually covered by the band Sentenced, and 'The Final Countdown' has been covered by the bands Norther and Dispatched.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,ako je tako,onda je dobro! :) Reko gde bre oni da pisu ta sranja...e,i ona nije kineskinja.

I jos jedna stvar.Bodomi nikada nisu obradjivali pesmu Fear of the dark.To je masovna internet glupost. NA celom internetu mozes naci da su bodomi obradili Final countdown.Pogledaj malo bolje.A to je ustvari obradio Norther.tako da...ljudi pisu svasta.

pozdrav

 

 

Ma to za final znam ali skinuo sam neki torrent u kom ima obrade Aces high,fear of the dark i the trooper,ebote sad sam se zbunio ko konj! :uhoh:

 

Znam da nije kineskinja nego neam pojma kako se zove pa...! :bigblue:

 

Ima za download na C.o.B. sajtu video snimak iz studija sa snimanja Tie my rope ne zauzima mnogo oko 50mega tako da ko hoce nek skine! :zeleni:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to za final znam ali skinuo sam neki torrent u kom ima obrade Aces high,fear of the dark i the trooper,ebote sad sam se zbunio ko konj! :uhoh:

 

Znam da nije kineskinja nego neam pojma kako se zove pa...! :bigblue:

 

Ima za download na C.o.B. sajtu video snimak iz studija sa snimanja Tie my rope ne zauzima mnogo oko 50mega tako da ko hoce nek skine! :zeleni:

 

Druze,nemoj da se ljutis,ali vecina fanova ima taj klip vec mesec dana :pivopije: Thanks anyway

 

Nemoj da se zbunjujes uopste!Jedino sto su obradili je Aces High i to je to!Nista drugo od Maidena!

pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze,nemoj da se ljutis,ali vecina fanova ima taj klip vec mesec dana :pivopije: Thanks anyway

 

Nemoj da se zbunjujes uopste!Jedino sto su obradili je Aces High i to je to!Nista drugo od Maidena!

pozzz

 

:pivopije: Ok.

 

E a bilo bi tako extra da se iscimaju ovi sto rade Smederevo da ih dovedu! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...