Jump to content

Children Of Bodom


Geozee

Recommended Posts

Zli jezici!!! :) Niko nije zao samo su realni ljudi!!! Mnogo slabiji od ostalih albuma...

imaju dosta nu fazona! Sviraju u drop D stimu i vise nema te energije koja ih je krasila na proslim albumima!

Alexi ima dosta nekih stvarno lose odradjenih solaza koja totalno ne podsecaju na njega!

Taj njihov pravac u kojem su otisli se mogao malo primetiti na HCD!

Razumem ja da ste vi mega giga fanovi bodoma ali album ne moze da se poredi sa proslima!!

 

Aj uzivajte :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zli jezici!!! :) Niko nije zao samo su realni ljudi!!! Mnogo slabiji od ostalih albuma...

imaju dosta nu fazona! Sviraju u drop D stimu i vise nema te energije koja ih je krasila na proslim albumima!

Alexi ima dosta nekih stvarno lose odradjenih solaza koja totalno ne podsecaju na njega!

Taj njihov pravac u kojem su otisli se mogao malo primetiti na HCD!

Razumem ja da ste vi mega giga fanovi bodoma ali album ne moze da se poredi sa proslima!!

 

Aj uzivajte :pivopije:

 

Puki znas moje misljenje,ali da cuju i drugi...seres! :) Samo je fora slusati ga mnogo,mnogo,mnogo,mnogo i da shvatis da je 5 pesama super uradjeno.Ja isto kao i Djole ne volim SW.Volim dve pesme.Mada ne znam ni zasto ovo pisem al ajde...

I neko je odvalio da nema vise sta da se pise novo o njima....e prijatelju,prijatelju...pa kad bi krenuo da pisem,kickovali bi me odavde jer bih smorio.Mada vec jesam ali dobro.Kada sam krenuo da pisem o njihovoj kratkoj istoriji i o dogadjajima i detaljima iz 1960. niko nije smeo da se javi tako da...uvek ima da se pise,samo treba znati sta.

Inace,svi apsolutni sluhisti kojima je kvalitet zvuka pesme Tie my rope TOLIKO smetao,evo obradujte se,secite vene...Pesma ce biti snimljena opet,ispocetka,a mozda ce i menjati nesto.

Zeznuli ste se oko jedne stvari,a jednu ste zaboravili. Nisu snimili 7 pesama vec su zavrsili,a sada su na turneji i krenuce da snimaju u studiju druge nedelje oktobra.A sto se tice obrada,jeste,bice 4,ali da se neko ne istripuje,samo jedna ce biti na albumu,a ostale ce da izbacuju onako,kako im se digne.i to je to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo slabiji od ostalih albuma...

imaju dosta nu fazona! Sviraju u drop D stimu i vise nema te energije koja ih je krasila na proslim albumima!

Taj njihov pravac u kojem su otisli se mogao malo primetiti na HCD!

 

Bas tako! AYDY je mnogo drugaciji od prva tri! Zbog toga mi se verovatno i ne svidja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Something Wild je po meni najlosiji... na tom albumu mi se svidjaju samo 3 pesme, a na svakom drugom albumu mi se svidja svaka pesma...

:pivopije:

 

A shto se tiche AYDY, jeste drugachiji ood prethodnih ali meni se bash zato i swidza!

Nema energije reche neko?...greshish, owaj, greshish silno sinko! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...