Jump to content

Children Of Bodom


Geozee

Recommended Posts

Uh sto ne volim kad se tema pretvori u ovo... Ali ja da kazem.Ta,toliko zaboravljena pesma je jedna od onih koju najvise cenim i jedna je od najtezih za sviranje(ne pojedinacno vec grupno) da to nije normalno!!Pa pazi kada je i Alexi rekao da u toj pesmi postoji mnogo delova koji ne trebaju da budu tu i zato ni oni ne sviraju tu pesmu. Al,potrudicemo se jednog dana da je skinemo ;) jebes mi sve...p.s. Zaboravio sam da kazem koja pesma :) Inteligencija...Children of Decadence

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Geozee

 

mislim da te Djole razumem zato shto ne volish Downfall, i ja nisam voleo tu pesmu, ali sam nashao u njoj neshto... kao neku unutrashnju snagu... :D i sad je obozavam.

 

Brate, pesma je do jaja... realno... volim da je cujem... znam napamet text... itd. Al jednostavno pocela je da smara... makar mene... ne mogu vise da je slusam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moja prva (kad vecj o tome govorite): Black Widow

Moja omiljena: Deadnight Warrior

Omiljeni album: Something Wild.

 

A "Tie My Rope"... Totalno razocharenje.

Edited by Boginja od srebra

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Novi album Bodoma koji izlazi sledece godine zvace se Blooddrunk.

Realno mogli su mnogo bolje da smisle...

A i razocarao sam se sto se tice jedne stvari.Ako sam ja dobro shvatio naravno...

Navodno,na albumu ce biti 9 pesama.Jedna je ponovo snimljena Tie my rope,4 jebene obrade,sto bi znacilo da cemo cuti samo 4 nove pesme....

Mislim.....ne razumem stvarno cemu to....

 

Evo su cover pesme,i ja sam potpuno razocaran...

 

"War Inside My Head" (Suicidal Tendencies), "Lookin' Out My Back Door" (Creedence Clearwater Revival), "Just Dropped In" (Kenny Rogers) and "Ghost Riders In The Sky" (Stan Jones).

 

I krenuce sa snimanjem spota za jednu pesmu u decembru,u Berlinu kao i In your face

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...