Jump to content

Children Of Bodom


Geozee

Recommended Posts

Koji novi,mislis na AYDY?pozzp.s. Opet sam konacno danas gledao Helsinki knockout,kako je dobar...
Ma na Tie My Rope. I AYDY je dobar, s tim što je Punch Me I Bleed definitivno trebalo kikovati sa albuma.
........hmmmmmmmmmm......da............ovaj,covek misli na covere(obrade pesma) a ne omote na albumima... :math:
Upravo :) Pa zar bih mogao da sastavim rečenicu poput "80% omota albuma im je sranje, jedino mi se sviđa Sepulturin Mass Hypnosis"? :) :) :) Edited by gojko88

Share this post


Link to post
Share on other sites

Something Wild je po meni najlosiji... na tom albumu mi se svidjaju samo 3 pesme, a na svakom drugom albumu mi se svidja svaka pesma...

Најбољи албум, једини који нема јефтине мелодије и циркуске рифове.

 

Oni su davno još svirali u drop D štimu, a sada sviraju u drop C# ;)

:) :) :) :) :)

Pro Tools all the waya!

 

Ova nova "Tie My Rope" je s.r.a.nj.e. Znachi, uospte se ne radujem nekom skorijem novom albumu...

Колега, свака ти је на месту.

 

Dobri su novi Bottomi, dobri. Samo im je 80% covera sranje. Zapravo, jedini dobar (i jedinog benda koji i ja slušam) jeste Sepulturin Mass Hypnosis.

Чини ми се да си заборавио на Silent Screams, пошто не верујем да не слушаш Slayer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba kickovati Next in line.............ja stvarno..............ne mogu da verujem da su oni mogli da naprave takvo sranje.............meni se ozbiljno baca pegla kada cujem tu pesmu...

 

Pesmu next in line im je napisala ona kineskinja iz Sinergy-ja ako te to nekako teshi! :)

 

 

Ja najvishe volem Follow the reaper i Something wild i mislim da su im coveri ok neki su govno(fear of the dark) ali neki su stvarno extra(aces high,silent scream)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pesmu next in line im je napisala ona kineskinja iz Sinergy-ja ako te to nekako teshi! :)

Ja najvishe volem Follow the reaper i Something wild i mislim da su im coveri ok neki su govno(fear of the dark) ali neki su stvarno extra(aces high,silent scream)!

 

E,ako je tako,onda je dobro! :) Reko gde bre oni da pisu ta sranja...e,i ona nije kineskinja.

I jos jedna stvar.Bodomi nikada nisu obradjivali pesmu Fear of the dark.To je masovna internet glupost. NA celom internetu mozes naci da su bodomi obradili Final countdown.Pogledaj malo bolje.A to je ustvari obradio Norther.tako da...ljudi pisu svasta.

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jos jedna stvar.Bodomi nikada nisu obradjivali pesmu Fear of the dark.To je masovna internet glupost. NA celom internetu mozes naci da su bodomi obradili Final countdown.Pogledaj malo bolje.A to je ustvari obradio Norther.tako da...ljudi pisu svasta.

pozdrav

ti to ozbiljno :o

i jednu i drugu imam kao njihove obrade... jeste da taj fear of the dark bas i nije u nekom tipicnom CoB fazonu, nikad nisam ni razmisljala da mozda nije njihova pesma... :udri: a final countdown - onako, jos bi i moglo nekako da prodje

 

imaju oni zanimljivih obrada :mrgreen:

mada, da sam neki fan Maidena verovatno bih mrzela Bodome zbog onoga sto ucinise od Troopera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni nisu obradili ni jednu pesmu od Maidena osim Aces High... Evo spiska obradjenih pesama:

 

1) Aces High (Iron Maiden)

2) Don't Stop At The Top (Scorpions)

3) Hellion (W.A.S.P)

4) Mass Hypnosis (Sepultura)

5) No Commands (Stone)

6) Repent (Cryhavoc)

7) Shot In The Dark (Ozzy Osbourne)

8) Iron, Steel, Metal (Wizzard)

9) Rebel Yell (Billy Idol)

10) Talk Dirty To Me (Poison)

11) Knuckleduster

12) Latomeri (Klamydia)

13) She Is Beautiful (Andrew W.K.)

14) Silent Scream (Slayer)

15) Somebody Put Something In My Drink (Ramones)

16) Oops! I Did It Again (Britney Spears)

 

To je to.... :rockdevil: Nema Final Countdown-a, ni Troopera, ni Fear Of The Darka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti to ozbiljno :o

i jednu i drugu imam kao njihove obrade... jeste da taj fear of the dark bas i nije u nekom tipicnom CoB fazonu, nikad nisam ni razmisljala da mozda nije njihova pesma... :udri: a final countdown - onako, jos bi i moglo nekako da prodje

 

imaju oni zanimljivih obrada :mrgreen:

mada, da sam neki fan Maidena verovatno bih mrzela Bodome zbog onoga sto ucinise od Troopera

 

Jos jedna internet glupost.NIKAD nisu obradjivali trooper. Sta da ti kazem...sorry ako sam te razocarao.

 

Lyzhdra-moracu da te razocaram,ali ta lista je mnogo,mnogo,mnogo duza.ne ja ne znam napamet sve obrade ali kada sam to saznao,frapirao sam se.

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...