Jump to content

mp3 ili mp4 (plejer)


Dark Sonja

Recommended Posts

Sto je najveca ironija, moglo je u par navrata i to da se desi.

Najgore sam mogao da prodjem kad sam prelazio put od Kalemegdana do Kneza. Umalo me tramvaj nije osinuo. Nisam cuo ni ono zvono, neki lik me povukao nazad. Od tada kad prelazim (bilo koju) ulicu gledam 2x.

Ali, slusalice su stvarno super, kad se covek navikne da ne cuje nista oko sebe. :da:

Edited by bdonkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Препоручујем Blueberry RedCat, одличан mp4 за мале паре. Тестова има на нету, ја га имам и могу рећи да је сјајан.

+1

 

I X-wawe imaju dobre plejere za male pare.

Ja sam kupio Mp4 za oko 35EUR i prezadovoljan sam.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

bolja je sansa varijanta, ne zaludjujte se.

stoji da redcat ima prejeban zvuk, ali su oni dugmici sranje i baguju nakon dva meseca, baterija je premalog kapaciteta za ikakvo putovanje, na displeju se nista ne vidi outdoors i nikako ne moze da se ocisti prasina koja upadne ispod maske.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sansa ima bolji zvuk nego Redcat. ;)

 

A i ja isto imam in-ear sluške i jedanput sam prešao ulicu na crveno kod Jugoslovenskog dramskog, pa vi vidite kakve su reakcije vozača bile i ljudi koji su čekali na suprotnoj strani. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

пре неких годину дана сам у року од 2 недеље купио 3 МП4 плејера. први је био МС Индастријал, и сјебало се неко дугме, ја се изнервирао и разбио га. други је био Премијум Лајн, није ми се свиђао, и ставио сам га са стране. е тек сам онда наишао на један до јаја. ИксВејв С-65. феноменалан је!

 

sktd13b.velika.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

prijatelja je poceo mp3 da zajebava.nemoze nista da prenese na njega,niti sa njega,nemozes ga formatirati,nemozes uci u njega kada kliknes na removable disc taj i taj kompjuter se skroz skuca.jel ima leka plejeru ili moze da ga baci u djubre?

Share this post


Link to post
Share on other sites

да му није упао неки вирус?!

nemam pojma.kada nakacim plejer nod32 nista nekaze,a on se uobicajno cima na sve i svasta kada ima na flesevima ili plejerima.jel imao mozda neko od vas slicna iskustva,posto ja ovo prvi put vidim?pre si barem mogao uci u plejer pa da vidis sta ima na njemu ali ne i da obrises ili kopiras nesto na njega,sad ni to nemoze :S

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Xwave" i "fenomenalno" nikako ne moze da ide zajedno u recenici :no:

 

веруј ми, овде може!

 

nemam pojma.kada nakacim plejer nod32 nista nekaze,a on se uobicajno cima na sve i svasta kada ima na flesevima ili plejerima.jel imao mozda neko od vas slicna iskustva,posto ja ovo prvi put vidim?pre si barem mogao uci u plejer pa da vidis sta ima na njemu ali ne i da obrises ili kopiras nesto na njega,sad ni to nemoze :S

 

кад ти покаже "римувабл диск" десни клик на њега, и онда "скен вит НОД32". ако то не успе, онда га носи у сервис.

Share this post


Link to post
Share on other sites

кад ти покаже "римувабл диск" десни клик на њега, и онда "скен вит НОД32". ако то не успе, онда га носи у сервис.

probao sad i kako odem desnim klikom ceo my computer prozor pobeli i zakuca se..

koji je plejer u pitanju?

ovaj.vidim da je tamo covek ostavio comment
AVG Anti- virus free 8.0.169 uništio firmware.Gdje pronaći novi da ga pokušam ubaciti.

da nije mozda to? i da sto sam danas tek primetio.upalim plejer i ide ms logo,broj plejera i samo vidis Good Bye i ugasi se.i to mi je uradio 2-3 puta i cetvrti put se upalio..bas se plejer sjebao skroz naskroz :)

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj.vidim da je tamo covek ostavio comment

 

da nije mozda to? i da sto sam danas tek primetio.upalim plejer i ide ms logo,broj plejera i samo vidis Good Bye i ugasi se.i to mi je uradio 2-3 puta i cetvrti put se upalio..bas se plejer sjebao skroz naskroz :)

neam pojma... moguće... ali za njega ćeš teško naći firmware...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...