Jump to content

Veliki prasak (Big Bang)


imaginos

Recommended Posts

ukinuli ste temu LHC? ili je na smetlištu?

ako je među živima oporavite je please jer ćemo uskoro imati rezultate!

 

evo:

LHC Brian Cox of CERN

 

Отвори нову тему. Колико се сећам, у оној је било неке дебилне расправе, па боље да кренемо од почетка.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Meni je uvek bila interesatna "religijska" podrska cele priche.

 

Zapravo svaka religija daje " GLASU" t.j rechi poseban znacaj.

Ono sto je zapravo jako interesatno da taj BIG bang, pocinje od VIbracije (rec, glas, ton) whatever.

 

 

 

Ja smatram da stvarno postoji rizik da nas ta crna rupa proguta..Cak su i naucnici sirom sveta pisali peticiju protiv toga, tako da sigurno tu ima neceg..I da se pojave te mikro crne rupe, mislim ako `makro` crna rupa moze progutati tolika nebeska tela zasto ne bi mikro mogla progutati pisljivu zemljicu. I ko kaze da se crne rupe ne sire.. Elem, valjda postoji zivot i u crnoj rupi, samo ne postoji vreme, ma ko kaze da nam ne bi u njoj bilo i bolje :)

 

 

Kao sto vec negde rekoh. Za srbe brige nema, ni od potencijalnih Crnih rupa jer nas jelte, ni crne rupe ne bi htele.

 

Crna rupa je 'ebo vas, majka svega.

Da nije tih crnih rupa ni nas danas ne bi bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 9 months later...

Ponovicu po stoti put. Sanjah buducnost i veliku tragediju do najsitnijih detalja dve godine pre desavanja. Ako to nije bog onda ne znam sta je. A bejah antihrist ceo svoj vek. Sada se nadam da cu moci da pojedem sva govna koja sam izasrao. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obrati paznju kada kazem do najsitnijih detalja. Nisam ja sanjao samo ono kao neki isti dogadjaj nego bas identican dogadjaj koji se desio na javi, a koji je mogao da se desi na bezbroj razlicitih nacina. Cak i da nije tako opet ne bi mogla da bude ni podsvest zato sto takvo nesto niko nikada, pa ni ja ne bi mogao da nasluti ni u ludilu. To je isto kao kada bi ja sada podsvesno ocekivao da umrem od AIDS-a, a znam da su za takvo nesto sanse skoro nistavne(jer naravno pazim :mhihi:). Ma toga bi jos i mogao da se plasim ili da slutim, ali ovo sto se desilo never crossed my mind :udri: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponovicu po stoti put. Sanjah buducnost i veliku tragediju do najsitnijih detalja dve godine pre desavanja. Ako to nije bog onda ne znam sta je. A bejah antihrist ceo svoj vek. Sada se nadam da cu moci da pojedem sva govna koja sam izasrao. :mhihi:

 

Znas i sam koliko kao procenata mozga koristimo,ako ukljucis one delove koji su umrtvljeni onda mozda mozes videti buducnost,i to nije BOG,vec covek koji koristi mozak onoliko koliko ga do tada nije koristio.

 

 

God is an illusion and there ain't no paradise

and there is no underworld below

Out there is no Heaven and there ain't no Antichrist

Welcome to the real World

and the show!

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volim i ja Gamma-Ray i tada sam taj tekst urlao iz sveg grla. Ja znam da koristim mozak vise od svih ljudi u mom gradu, ali da ga bas toliko koristim nisam znao. I objasni kako povezujes pojacanu mozdanu aktivnost sa vidjenjem buducnosti. Ne moze to ici ako nema boga. Ne ide jednostavno jer je svaki oblik vidovitosi usko povezan sa natprirodnim silama. Sa tim se slazu i ateisti i teisti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...