Jump to content

Motori, motori, motoriiii


majorgashpar

Recommended Posts

prošle godine sam pričao sa čovekom koji vozi neki ogroman BMW motor

kaže da ne postoji ništa lepše

 

vozili smo se zajedno sa Kopaonika, put između Raške i Kraljeva je fantastičan za motor

duge i široke krivine, prelep predeo, lepota čak i za bajs

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj deo od raske do kraljeva sam prosao mali milion puta - doduse autom. nikako motorom da se spustim do kopa, posto sam dosta puta bio uvek mi se nesto drugo ispreci... :/

 

juce sam napravio krug po zapadnoj srbiji oko 400 km. http://goo.gl/KFQTHv

centralnu srbiju vec znam napamet, istocnu malo slabije, samo oko majdanpeka sam bio. srbija je fantasticna za voznju motora, jedina zamerka je los asfalt na mnogim mestima (zbog toga i vozim enduro-terenac).

 

prosao sam inace dobar deo alpa na motoru (do francuske preko slovenije, italije, austrije i svajcarske). vozio celu korziku, jadransku obalu i neka od ostrva, istru, karpate (cuveni transfagarasan koji su top gear proglasili za najbolji put). sledece godine vervatno gurzija ili pirineji, videcemo.

 

 

ovo je sa "col de la bonette", najvisi prevoj u evropi...

 

IMG_20140802_140027.jpg

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast, matori. Koje je to, neko 2007. godište? Rekao bih sa srećom da ga koristiš, ali vidim da ga već valjano eksploatišeš. R1200GS je bombona od motora za duga putovanja (koliko sam čuo, nisam imao zadovoljstvo da ga probam). Si ga probavao negde offroad, silom ili milom prilika?

Share this post


Link to post
Share on other sites

2009, god. sjajan je za duga putovanja, udoban i dovoljno jak za dvoje i full prtljag. pre njega sam vozio stroma 650 (presao oko 20.000km sa njim) i mislim da je strom najbolji motor ikad napravljen po odnosu dobijeno/ulozeno. sa bmw/om je problem sto ovde u srbiji nemas kome da ga poveris na servis, uglavnom su neposteni ili nestrucni majstori (cak i u zvanicnom servisu), tako da redovno odrzavanje radim sam, a to oduzima vremena. :/

 

obozavam offroad, i probao sam GSa, naravno. ipak je to krava od motora od oko 240kg i nije zgodan za to. makadam nije problem, cak ni malo grublji teren, ali pesak u dvoje je no-no (probao jednom i ne bih vise ;)).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo je to lepo, lebac mu poljubim, nego mene stra', ujak vozio motokros, skrljao se i zaboravio 10 godina zivota. Te veceri mu bio 30. rodjendan, i on otisao da se provoza po stazi dok su mu zene spremale zurkicu, i padne, povredi malo rucni zglob i udari glavom. Zabezeknuo se kad su mu rekli da puni 30. godina, znao je da nema 15-16, ali je mislio da je negde oko 20-22 :haha:

Dosta je postao cudan od tad, vracala mu se secanja malo po malo, ali se jos ne seca svega.

 

I izvinjavam se, necu vise da pricam o nesrecama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

motokros je verovatno najzajebaniji moto-sport, tu ti bas treba sve: i tehnika i snaga i kondicija i da se ne plasis.. ovi sto treniraju moto kros, njima je 50% treninga ubijanje od kardio vezbi. ja sam to probao da vozim na kros stazi, i to kao baba jedno 10 minuta, posle nisam mogao da dodjem do daha i sve me bolelo od upale 2 dana. a isao sam sporo, klinci me obilazili na stazi. jebes motokros. :)

 

moto gymkhana (moto slalom) je prava stvar, suva tehnika. :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=fXWVYtsf43Y

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...