Jump to content

Call Of Duty 4: Modern Warfare


Ninoslav

Recommended Posts

Igra je prekratka i pun mi je kurac vise americkih sranja i debilnih prica.. napucavanje nemaca u drugom svetskom ratu jos i ajde, ali ove moderne price o herojskim englezima i amerima koji zle ruse i arape (a cudi me da ne i srbe) sredjuju su zaista i vise nego lejm. A da ne pricam o potrebi da se dodaju citati nekih debila tipa pirincane kondomlize i pauela..

 

Sve ovo me smara iz prostog razloga sto je igra inace totalno fantasticna... da je bila duza i da prica nije tipicno americko sranje, rekao bih mozda najbolji CoD do sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nažalost (ili na sreću) samo Ameri trenutno ratuju, i to modernio ratuju (neću da pominjem ona afrička Džugu-Rugu plemena što se biju motkama), tako da ne znam zašto te čudi što su oni akteri. Ipak je naslov igre "Modern Warfare".

 

Evo, pokušavam da smisli i da zamislim neku drugu zemlju u ulozi protagoniste .. ali mi ne ide.

 

A što se tiče kampanje protiv Arapa/Iračana (i slično) ... pa ono, trenutno se sa njima krljaju (i neka ostane tako) ... zašto bi i koga bi sada smišljali umesto njih.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste igra izamerikanizirana,ali nije bas toliko koliko kazes.Boris se i zajedno sa Rusima,oni te na kraju i spase.Pored Kondolizinih i Pauelovih,ima citata i Gorbacova i Jeljcina.Obrati malo vise paznje.

 

 

Ma ne kazem ja da nema, samo konstatujem sta me nervira :) Ali opusteno, americka je igrica, sta da ocekuje covek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavrshio sam igru malopre...koliki god ja bio hater COD franshize iako mi se nije svideo demo...ovo mi ostaje jedan od najboljih FPS-ova koje sam odigrao...

Covece,kao da si priznao neki smrtni greh zvucis :rolleyes: U svakom slucaju,drago mi je da se slazemo da je igra veri gud!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
:) Aj da ozivim temu malo! Otkako sam nabavio novi komp, ovo je prva zahtevnija igrica koju sam instalirao. Nista, krenuo sam ja na single player da prekucavam, stavio skill Hardened i go go go! Jeste malo gutavo tako, nema stalnog rasovanja, moras polako da prelazis misije i to moze da prodje! Ali popizdeo sam kada sam dosao do one misije kada treba da prodje nekih 8 minuta dok ne dodje helikopter po mene i nardredjenog koji snajpa iz nekog steka! Tu jednostavno sam izgubio zivce i krenuo ponovo, ali na onaj prvi skill xD Pa nisam ja Chuck Norris da izdrzim toliko, a da me njih 827432 666 ne ubije! Igram sada i preko neta istovremeno na Loznici, 22 sam level xD Jel igra jos neko preko neta odavde? Evo IP-a za loznicu: 212.200.150.15:28960

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) Aj da ozivim temu malo! Otkako sam nabavio novi komp, ovo je prva zahtevnija igrica koju sam instalirao. Nista, krenuo sam ja na single player da prekucavam, stavio skill Hardened i go go go! Jeste malo gutavo tako, nema stalnog rasovanja, moras polako da prelazis misije i to moze da prodje! Ali popizdeo sam kada sam dosao do one misije kada treba da prodje nekih 8 minuta dok ne dodje helikopter po mene i nardredjenog koji snajpa iz nekog steka! Tu jednostavno sam izgubio zivce i krenuo ponovo, ali na onaj prvi skill xD Pa nisam ja Chuck Norris da izdrzim toliko, a da me njih 827432 666 ne ubije! Igram sada i preko neta istovremeno na Loznici, 22 sam level xD Jel igra jos neko preko neta odavde? Evo IP-a za loznicu: 212.200.150.15:28960

jesi li instalirao sa originalnog cd-a, s obzirom da mozesh da igrash preko neta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam pokushavao dugo, ali nisam uspeo. koji god serial da upishem, prihvati ga, ali kada pokusham da se konektujem na server, izbaci me. kao, vec je u upotrebi.

aj ako znash na koju foru da to odradim, objasnimi. hocemo ortak i ja da igramo vec duze vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...