Jump to content

Call Of Duty 4: Modern Warfare


Ninoslav

Recommended Posts

Instalirao sam juce. Ono je napad na oci i ushi jbte. Odlicno izgleda. Nisam igrao prvi deo pa mi je ovo kao novina. Igrao sam prethodne COD WW delove jer volim tu tematiku ali dobro izgleda i ova grozna buducnost. Inace ventilatori na GTX 260 se ubishe da ohlade karticu a ja za inat necu da smanjujem detalje pa ko duze izdrzi. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predjoh. Super igra. Gameplay je dobar, a oni tipicni CoD zacini su mi mozda i najbolji ovde.

 

I ja nisam imao utisak da traje toliko kratko, koliko se secam za otprilike slicno vreme sam presao i MW1.

 

Moguce da se na netu vrte neki cudni ripovi.. nisam nastavio da igram tu ubogu verziju od 3 i nesto GB, ali znam da tu na pocetku nisam imao mogucnost da biram da li zelim da igram "uvredljive" misije, dok u full verziji to ima. Pa mi je palo na pamet da ste mozda bili uskraceni za neke delove u tom slucaju.

 

Edit: voznja snowmobilima = :rockdevil:

Edited by Simm A)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Stalno igram CoD 4, fenomenalan single-player još bolji multi-player... Ma EPIC igra :rockdevil:, grafika odlična... Samo da mi je jača mašina da ga mogu goniti na većoj rezi i detaljima bez štekanja, ali šta ćeš ovako piči na 800x600 i low detaljima k'o onaj praistoriski CS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je tebi to sve odlicno na 8x6 i low, sta bi tek reko na high sa AA i vecom rezom x)

 

Ma igru sam i uzeo zbog dobre grafike, vidio u internet caffeu da prijatelji igraju, pa reko da i ja probam, sad se zarazio :mrgreen:

 

EDIT : Mogu ja pokrenuti igru na high detaljima, ali mi šteka :frown:

Edited by De Facto

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 years later...

Sećam se kada sam prvi put igrao Call of Duty i kako mi je zujalo po ušima.

Ništa, pređem ja igru i dođem do stadijuma kada bih je još igrao, ali ne baš celu.

I onda dam sebi zadatak... reko.. krećem ponovo... najteži nivo.. paziću koliko mogu... ali kao i u realnom životu, ako izgnem - izginuo sam, i prestajem da igram.

Krenem ja polako... puzim sve vreme.. roknem nekoliko švaba.. bacim bombu u bunker.. porokam ostale švabe....

Čistina... mora da se juriša na zgrade... ja i dalje puzim....i vidim drugove koji jurišaju, kako junački padaju pored mene.. i onda pomislim "pa zar sam tolika pička?" i krenem da jurišam i pucam ga zgradama... i pokosio me rafal... i to je to.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...