Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

Slusala sam demo. Ja ne znam sta je tu originalno.

Sredinom devedesetih je cak i u nasoj zemlji bilo mnogo takvih bendova (Unearthly - Lazarevac).

 

Consecration je obicna kopija Anatheme i ranijih radova bendova kao sto su Paradise Lost, My Dying Bride...

Pevac ne zna da peva pa u cistim deonicama falsira i nije potrebna mudrost da bi se to culo.

 

Nista ne ocekujem od ovog benda jer svira mrtvu i smor muziku i uglavnom udavi na koncertima.

 

Prijatelja na ovom sajtu, vidim, imate. Oni vam verovatno samo i dolaze na koncerte, te je logicno da ce na ovoj temi da vas hvale do besvesti ali zapitajte se gde je tu realnost i koja je korist od tih hvala...

 

Ok znamo da si inteligentna i sta vise inteligentna. Ocigledno je da se ponasas ko radikal. Mogu ti reci da se ovih dana bas jadno osecam sto sam mrred.gif fan Consecrationa, i najvise volim da odem na njihove svirke da slusam kopije Anatheme, itd. i da slusam pevaca kako falsira. Niko nije rekao da je potrebna mudrost da bi se slussala bilo koja muzika. Ja cak mislim da si se ti malo iznervirala jer nisi u stanju da razumes tu emociju pa si jelte dosla malo da pljujes. Nista zato ne ljutimo se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Doduse, gitara na pocetku "Passage"-a malo podseca na onu iz strofe u "As I die"... Nisu isti tonovi, ali je taj fazon. Uvod u "'E/motion" je original Saturnus fazon, a onaj chill out deo pred kraj u "Absinthe Thoughts" je inspirisan Slowdive-om... Novi Shelter Me je pomalo katatonican, kao i nova pesma, gde je u komponovanju uvoda na Danila uticao Nikola Vranjkovic iz podsvesti. icon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gif Ali, to je samo uticaj nekih od bendova koje Cons. slusaju, a ne krvolocno kopiranje kao sto to, recimo (ne znam zasto uzimam bas ovaj bend za primer), Alogia radi.

Sto se tice Danilovog glasa, obratite paznju na projekat Amaranth i troglasje negde u sredini pesme "Silent"... Zato - fuck off sa glupim komentarima!! evotigana.gif

 

Tebi je, Alicia, ovo smor muzika jer je ocigledno da ne znas da uzivas u istoj. Pretpostavljam da masturbiras na Mikicine solo deonice (ili na njegov poster u svojoj sobi) ili vokalne mogucnosti pevaca Alogie... (joj, teshke rechi - dobicu warn zbog ovoga 233.gif ) Ukratko, ne znam sta trazis na ovoj temi kad veze s muzikom nemash.... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast AOD! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_wink.gif

btw da li ce biti nesto od projekta Amaranth dopada mi se strasno. (mozda je ovo malo off topic s'obzirom da je tema o Consecration-a ali avaj)

Inace da se ne bi ova tema pretvorila u Alogia temu sa pljuvackim komentarima... Ignorisite je (alicia-u).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelja na ovom sajtu, vidim, imate. Oni vam verovatno samo i dolaze na koncerte, te je logicno da ce na ovoj temi da vas hvale do besvesti ali zapitajte se gde je tu realnost i koja je korist od tih hvala...

Hmm.... Ja rad Consecration-a pratim od aprila 2002. kada nisam imala pojma ko tu (ne) svira... I, zamisli, ono sto me je privuklo bila je muzika. Realnost ili ne, tako je (bilo).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raspisuje se konkurs za pricu "Zasto volim Consecration?".... Najbolji radovi ce biti nagradjivani tonama depresije koje nosi Leshov pogled na svet... icon_smile.gif

Za to ne treba ti valjani razlog, za to ne trebaju filozofije, oni vole isto sto i mi, oni vole isto sto i mi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...