Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Crk`o si ti od k..ca!!!!!!Daj,nabi zvaku u nos i cuti........!Poz. orangelistening.gif

Joj, jabuko sa grane, pozdrav i tebi; smesna mi je pesmica iz "Tito i ja", ono "mislim na Lesha...".Ostavimo tog jadnog momka na miru... laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuo sam demo. Odlican je.

 

orangelistening.gif

Ranije sam jos rekao, odlican je demo... Samo bih da sam na njihovom mestu smanjio malo growl vokale, malo su preglasni u odnosu na muziku, a i clean vokal. Sve ostalo razbija.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ranije sam jos rekao, odlican je demo... Samo bih da sam na njihovom mestu smanjio malo growl vokale, malo su preglasni u odnosu na muziku, a i clean vokal. Sve ostalo razbija.

 

Poz!

Sto je najgore nisu ni stalne jacine. Growl je u poslednjem refrenu (krace pesme) jaci nego u ostalim.

 

Kako se zovu pesme? Meni su Track01 i Track02

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto je najgore nisu ni stalne jacine. Growl je u poslednjem refrenu (krace pesme) jaci nego u ostalim.

 

Kako se zovu pesme? Meni su Track01 i Track02

Pa da vokali nisu jos uvek lepo izbalansirani ,jer finalni mix jos nije uradjen...postoji jos par stvari na demu koje nisu odradjene,u svakom slucaju hvala na pozitivnom misljenju....ako je iskreno laugh.gif

 

Duza pesma se zove? E/motion , a ona brza i kraca Absinthe Thoughts(valjda sam dobro napisao icon_uhoh.gif )....

 

I want demo man! 

Dobices ga man! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...