Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OK sve je u redu za taj doom festival i tako dalje ali ne kapiram zasto niko ne spominje Rain Delay, sta kao mi nismo doom?

mislim da to zavisi od onoga ko preuzme organizaciju koncerta. ja bih najvise volela da kao predgrupe (mislim da su 2 benda sasvim dovoljna) cujem cons i rd, al' vidim da se ovde spominju i withed tears i tales of dark ( icon_smile.gif )... izgleda da cete morati da se takmicite (u tome ko vishe mrachi mrred.gificon_mrgreen.gificon_smile.gif ) za pocasno mesto... mhihi.gif

 

icon_rockdevil.gificon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

dakle, potvrdjeno je:

 

Consecration ce nastupiti u malom klubu SKC-a u ponedeljak, 29.novembra, sa pocetkom u 00h (bez kasnjenja!)

 

DJ ce pustati mjuzu (metal) od 22 do 00h, Consecration svira od 00 do 01h, i onda DJ nastavlja sa mjuzom od 01 do 04h.

 

(po tom principu ce se nastaviti metal desavanja ponedeljkom u malom klubu SKC-a, dakle samo 1 bend po veceri)

 

dodjite i podrzite ovaj konc!

 

Beogradu je preko potreban jos jedan prostor za svirke pored KST-a i Doma Omladine, a mali klub SKC-a mi deluje kao idealno mesto za to (za pocetak, ima mnogo bolju - novu - opremu) !

 

cena karte ce biti 120 dinara.

 

vidimo se!

 

pozz

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK sve je u redu za taj doom festival i tako dalje ali ne kapiram zasto niko ne spominje Rain Delay, sta kao mi nismo doom?

brate mrki ako budes nastavio sa takvim stavom niko te nikad ni nece zvati ni na jedan koncert.

 

@umart&tragedy: Mar de Grises bi trebalo da bude negde u aprilu, jel tako?

mislim da mogu sve da sredim. samo, mislim da je 3 predgrupe mozda previse. dogovoricemo se jos, ajde prvo da vidimo kako ce da ispadnu svirke u klubu SKC-a, ako se pokaze kao dobar prostor, mogu vrlo lako da sredim svirku tamo.

 

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da to zavisi od onoga ko preuzme organizaciju koncerta. ja bih najvise volela da kao predgrupe (mislim da su 2 benda sasvim dovoljna) cujem cons i rd, al' vidim da se ovde spominju i withed tears i tales of dark ( icon_smile.gif )... izgleda da cete morati da se takmicite (u tome ko vishe mrachi mrred.gificon_mrgreen.gificon_smile.gif ) za pocasno mesto... mhihi.gif

 

icon_rockdevil.gificon_wink.gif

zato sto sam se ja izcimao sa onim likom i sto ako nesto vrisne na moju ce adresu da ide

nisam znao da rain svira doom a ovo u pg nije doom fest vec metal svirka 3 benda

a mozda i 2 jer deucalion nije siguran

sem toga ni skim se necu takmiciti ni po kojoj osnovi kad je muzika u pitanju icon_surprised.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma fest ljudi.

 

sa sve pauzama.sto je previse (pred)grupa?

 

u pg je svirka a u bg bi trebao da bude FEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

neka i rai delay svira,napravite karte i prodavajte unaprijed.

 

ja mnim da je tako najbolje.

 

HEIL!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

tri predgrupe je previse za takav bend, veruj mi. u Srbiji uvek nesto krene naopako, pa se tonska oduzi i produzi na 4 sata, pa ovo pojacalo ne valja, pa ovo ne radi, pa ovo, pa ono, pa sve kasni, a glavni bend najvise ispasta (zato sto svira poslednji). a oni npr. vec sutra moraju da se dizu ko-zna-koliko rano ujutru da bi zapalili u Austriju, Sloveniju ili vec gde.

 

seti se samo koncerta Soulfly-a ako si bio: svirale su 3 predgrupe i smorile su. da su bile samo 2, bilo bi taman, ovako se gomila ljudi (koji su dosli da vide glavni bend) smorilo.

 

postoji jos jedan problem - ako bismo za Mar de Grises pukli samo 200 evra, gde da nadjem jos 100 da bi doveo vas iz Crne Gore? kapiras sta hocu da kazem? aj pricacemo o ovome vise kad se budemo videli 11og u pg

 

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

finta je u tome sto i jeste mnogo predgrupa

zato to da ne uradimo kao doom metal fest

oni ce pristati

a sto se nas tice mi cemo pokusati da iscimamo neko sponzorstvo

ako vidjecemo nesto

znas li da bi nam taj fest donio ni manje ni vise nego scg doom scenu icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

tri predgrupe je previse za takav bend, veruj mi. u Srbiji uvek nesto krene naopako, pa se tonska oduzi i produzi na 4 sata, pa ovo pojacalo ne valja, pa ovo ne radi, pa ovo, pa ono, pa sve kasni, a glavni bend najvise ispasta (zato sto svira poslednji). a oni npr. vec sutra moraju da se dizu ko-zna-koliko rano ujutru da bi zapalili u Austriju, Sloveniju ili vec gde.

 

seti se samo koncerta Soulfly-a ako si bio: svirale su 3 predgrupe i smorile su. da su bile samo 2, bilo bi taman, ovako se gomila ljudi (koji su dosli da vide glavni bend) smorilo.

 

postoji jos jedan problem - ako bismo za Mar de Grises pukli samo 200 evra, gde da nadjem jos 100 da bi doveo vas iz Crne Gore? kapiras sta hocu da kazem? aj pricacemo o ovome vise kad se budemo videli 11og u pg

 

pozz

MA FEST!!!!!

 

a mi cemo probat da iscimamo neko sponzorstvo.

 

dolazieeeeee!!!!!@

Share this post


Link to post
Share on other sites

Quote poruka of Lakifectora:

 

Starac, saznao sam od lokalnih narkomana da je artan groove ovde bio in tokom 1996, 97, i oni extremniji do 98. Od toga se dobro gledaju filmovi bez televizora.

mozda moze da se nadje tamo jos u antikvarnicama.

 

The Antique > Kayo Dot su bili inspirisani Banja Lukom kad su napisali pesmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...