Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

black - everything is coming up roses kvlt!

 

poz

Jeste, najbolja obrada koju su svirali ikad. Pogotovo u onoj tr00 varijanti sa kecom na kraju icon_mrgreen.gif

 

Danilo, Crematory ste svirali kao Cons...gledao ja to nekad davno, a Bane na bini bio icon_smile.gif

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocu i ja!Kome treba da se javim i jel treba neka kinta ili samo disk?

@grave - moze 100 kinti ili daj ti prazan DVDR. javi se meni na pp

 

@Apiron - htedoh za Crematory reci da smo je svirali i dok smo se jos zvali The Lack Of Motivation, a bilo mi glupo da ponavljam dvaput..

 

@Agarth - jest, u pravu si, zaboravijo ja zaboravan da to ubachim..

Share this post


Link to post
Share on other sites

da,black-odlicno uradjeno,osvezavajuce,pun pogodak...ali ono sto je mene definitivno pogodilo 25og septembra je bila anathema...priblizno,osecaj se moze porediti sa onim kada zelis nekome da das brodic od papira,koji tebi predstavlja neku simboliku i ima neopisiv znacaj...ne zelis nikakav odgovor kada se brodic nadje u tim rukama...ono sto se desi posle...bio bi dovoljan samo taj pogled i medjusobna energija...ovo se naravno ne odnosi samo na anathemu,cela svirka je bila odlicna,kao i mnoge prethodne,i naravno na visini zadatka i sa ovih par posle.samo mi je zao sto nisam mogla da budem u obrenovcu,ali jbg...sto i jednostavno rekla vecina ljudi na ovoj temi:"jedan od najboljih bendova na nasim postorima..."

e da,saturnus me je bas obradovao,prvi put sam cula obradu,ali znam da su mi smetale klavijature vec od sredine pesme,hor je bio nevesto uradjen,jednostavno su bili losi akordi...nije da se drzim striktno originala,jer je pesma posle bila i improvizovana,ali vazno je sve uklopiti.

no,ako ima nejasnoca,bacite se na pravljenje brodica od papira...pozzzz z z z

Share this post


Link to post
Share on other sites

probacemo da iscimamo nesto u ovaj neki novi klub u podgorici,pa bi molio nekog od clanova da nam da termine kad su slobodni.

 

Heil od Withed Tearsa!

ne znam nista unapred, najbolje bi bilo da mi kazes okvirno pa cemo se dogovoriti.

 

samo vikendi nam odgovaraju u principu

 

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam nista unapred, najbolje bi bilo da mi kazes okvirno pa cemo se dogovoriti.

 

samo vikendi nam odgovaraju u principu

 

pozz

ok brate,nego hocete da ucetvujete u organizaciji doom metal festa nedje u srbiji sa nama, Tales of Dark,i Mar De Griesesom?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

11 decembar

mi vi i zvacemo deucalion

a ima nesto zanimljivo:

naime ako izcimamo neku dobru opremu,chileanski bend mar de grises trazi samo 200e put im je placen da sviraju

pa bi mogli ako je moguce naci organizatora,koji ce dati tu kintu u bg,da uradimo doom night za pamcenje

stupicemo jos u kontakt sa tales of dark

i bila bi ludnica 4 doom benda

avi dobro znate sta je mdg

pozdrav! musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

'ajde, ljudi, iscimajte se za ovo!! nije nemoguce. nek' na cert dodje 200 ljudi, i nek' cena ulaznice bude 200 din... svi ce biti zadovoljni, a posebno publika. mhihi.gif evo, ako treba BILO KAKVA pomoc (znaci, lepljenje plakata ili deljenje letaka, ili nesto slicno), javite mi. samo da ne propadne OVAKVA prilika..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...