Jump to content

Sejtanov ratnik


LazaGNR

Recommended Posts

Vizuelno i produkcijski je odradjen na svetskom nivou...medjutim, dzabe sve pare kad:

 

1. fabula NEUVERLJIVA, sve je tako naivno...sejtan ide i kolje ih ko pilice redom...da ne pricam sto likovi nisu razradjeni...

2. scenario ogoljen i mrsav...glavni lik (junacina Bora) ima cele dve recenice u filmu, nema dramaticnog zapleta, a rasplet je jos smesniji...

3. gluma je na nivou predstave iz prvog osnovne (zar treba biti strucnjak da se to izvali, sem ako se ne radi o nekoj alternativnoj skoli glume koju mi jos nismo skapirali)

 

Sve u svemu SAVRSENO UPROPASTENA JEDNA ODLICNA IDEJA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Film ima puno gresaka: cemu sjajna kinematografija kad pravite djavola (tj njegovog ratnika) kompletno tongue-in-cheek da izgleda najdebilnije moguce? Ok, kapiram, nisu imali tehnologiju da ga naprave da deluje zaista dojajacno pa su sve obrnuli na zezanje i namerno "lejm" referenciranje ultra zglj kategorije slasher horora. Ali cemu onda ozbiljan pristup ostalim stvarima? Zasto ne ici na tu D produkcija temu skroz vec samo u nekim elementima? Prica takodje cas pretenduje na neku malo vecu ozbiljnost cas se vraca u najgore klisee. Sto se glume tice, sta reci? Neko je vec pomenuo jedinu svIJetlu tacku tj Zunfikara, ali realno je da su nasi glumci, a pogotovo mladje snage saka jada tako da se bolje nije ni moglo ocekivati. All that being said, film je skroz dobra zabava za odgledati jednom i cak ima par fora na koje sam se iskreno nasmejao. Prosek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Film je super zabava, ima dobrih fora, opet kontam da nisu svakom zabavne iste stvari. Meni je prvo super posto poznajem Djomlu (Vujadina :) ) i lika koje je glumio malog zlog (jel Stanko bese?), isao je na filozofiju sa mnom, pa mi je samo zbog njih film bio trip. Ali kad sam ga gledao jos dva puta, skontao sam da je fina pricica o drugarstvu sa dosta dobrih fazona. Sad isti reziser snima drugi film sa istim likovima, i radi se o skinsima mislim...

 

Sve u svemu za jedan studentski film Sejtanov Ratnik je VRH.

 

"Brate necu u KST videce me cale"

"Cale ti ide u KST?"

"Pa svrati"

 

:D

 

Da i sad sam video jos neke postove pa moram da iskomentarisem.

 

Ljudi kako vam nije jasno da je to jedan diplomski rad u koji su upleteni ortaci iz skole i kraja, Lekino brdo i XI gimnazija. Znaci nije to pokusaj lika da napravi gospodara prstenova, ili ne znam ti ja kakvo kinematografsko delo. Uzmite u obzir ugao iz kog ga kritikujete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
Sad isti reziser snima drugi film sa istim likovima, i radi se o skinsima mislim...

 

:icon_neutral:

 

Ne mogu da verujem... Ne mogu da verujem... Molio sam se da taj lik nikad vise ne uzme da radi neki film. Studentski rad ili ne, taj film je takvo jebeno neopisivo kolosalno govno - nadao sam se iskreno da su lika izbacili sa fakulteta, i tuzili ga zato sto je degenerik. Jebes mi sve, da sam ga, NE DAJ BOZE, gledao u bioskopu, trazio bih refund. A ja budala mislio da je "Mi Nismo Andjeli 3" govno...

 

...

 

Odoh na cigaru, ova tema me je podsetila zasto sam izgubio veru u covecanstvo.

Edited by TotalWar

Share this post


Link to post
Share on other sites

film je definicija generacije 1990.

 

Pre bih rekao jahanje jednog klishea po ko zna koji put, i jadno kopiranje americkih tinejdz filmova. Jedino za "Rane" mogu da kazem da je realna predstava dizel kulture. Stvarno, "Sejtanov Ratnik" je jedini film koji je uspeo da me iznervira koliko je retardiran i jadan. Ma ni holivudska produkcija ne bi mogla da spasi to djubre... Ej, Karadjordje madafaka se tuce sa Sejtanovim ratnikom....BRATE!

 

Moj licni favorit je NAJ QL scena kada navareni tip i riba nude dzok Satani... Aplauz za degenerika koji se setio tako originalne fore - samo je to jos falilo...

Edited by TotalWar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...