Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

a da inace, dodatak na temu:

 

Umro najdeblji Srbin

POŽAREVAC - U selu Duboka kod Kučeva juče je sahranjen najdeblji Srbin, Vojče Bešinović (44), koji je za života dostigao telesnu težinu od čak 230 kilograma. Javnosti je postao poznat kao prvi u Srbiji koji je, zbog enormne težine, uspeo da ostvari pravo na penziju. Fond PIO bio je prinuđen da mu izda ovakvo rešenje pošto su zdravstveni radnici utvrdili da više nije sposoban da obavlja poslove u Fabrici bakarnih cevi u Majdanpeku, u kojoj je godinama bio zaposlen.

 

Zbog prekomerne težine, protiv koje se bezuspešno borio svim mogućim dijetama i metodama, Bešinović poslednjih godina nije bio u stanju da napravi ni desetak koraka. Pošto međunarodna pogrebna firma "Drnda" iz Požarevca u svom asortimanu pogrebne opreme nije imala kovčeg odgovarajućih dimenzija, preuzela je na sebe troškove sahrane, a kovčeg su, po meri pokojnika, izradili lokalni stolari.

 

 

 

 

ISTRAŽIVANJE: SRBI NAJDEBLJI U EVROPI | 10:05 | Izvor: SRNA

 

Sofija -- Predsednik jedne bugarske zdravstvene Svetosav Hadžijev saopštio je da su, prema istraživanjima, Srbi najdeblji narod u Evropi. On je za sofijski dnevnik "Sega" rekao da su Bugari na 5. mestu i da su od njih, osim Srba, gojazniji Grci, Rumuni i Česi. Hadžijev je kao glavne razloge gojaznosti naveo preteranu upotrebu hrane i pića i naveo primer Bugarske, u kojoj je u poslednjih 50 godina konzumacija svinjskog mesa povećana sedam, pića četiri i soli tri puta. Predstavnici novoformiranog bugarskog Udruženja za zdravu ishranu najavili su akciju u okviru koje će 1.000 građana moći besplatno da proveri nivo šećera i holesterola u krvi i da izmeri krvni pritisak.

 

 

 

 

nismo jos k`o amerika, ali polako napredujemo..

 

nije bas za temu humor, ali jebi ga..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osmatrajući malo svet oko sebe mogu da se složim da se broj "predebelih" kod nas drastično povećava. Svaki dan u busu obavezno budu bar 2 žene sa, po mojoj proceno, 120-150 kila (žive vage). U našoj zemlji ljudi u srednjem dobu nemaju običaj da se bave nikakvom rekreacijom. A ovde u Vojvodini još konkretno ima da se pojede, nije da nema...

 

 

Apsolutno nije tema. I nije smešno nego žalosno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osmatrajući malo svet oko sebe mogu da se složim da se broj "predebelih" kod nas drastično povećava. Svaki dan u busu obavezno budu bar 2 žene sa, po mojoj proceno, 120-150 kila (žive vage). U našoj zemlji ljudi u srednjem dobu nemaju običaj da se bave nikakvom rekreacijom. A ovde u Vojvodini još konkretno ima da se pojede, nije da nema...

 

 

Apsolutno nije tema. I nije smešno nego žalosno.

 

"Zive vage" ahahahaha :) :) :)

 

Vec si rekao, nije ovo tema, osli smo u off. :F

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

cak i da ova slika konkretno JESTE photoshop - palite se brate kao da nikad u zivotu niste vidjeli covjeka s ovolikim stomakom?!

 

 

pa ja sam imala bar trojicu komsija takvih.. a ovdje tek da ne pricam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam riba iz Zemuna. Super izgledam. Super se oblacim, izlazim na fensi mesta, nosim firmiranu garderobu, koja mi stoji carobno i uvek sam tip top. Kao glavni predmet koji se danas naziva aksesoar nosim svoj roze ili silver ili ljubicasti ili crni ili crveni, ali ipak, najcesce pink Mp3 player. Ima 5 GB i jako dobro se cuje zvuk. Imam i Sony roze slusalice. Inace na svakom je po 5 GB muzike, tj. u fullu. Tako skockana, nemoguce je da ne zapadnem za oko nekom slatkom decku. Kao sto je poznato, ja imam decka (o kome ne bih da pricam sada, ali svi znate da je bio u Beogradu i da je jako sladak). Medjutim, posto moj decko i ja ne izlazimo uvek zajedno ponekad izadjem sa drustvom ili sama. Tada me obavezno startuje neki tip i naruci mi pic'e, ali mene ne interesuje pic'e, jer ga vec pijem. Ja hocu da mi naruci pesmu i da mi pesmom iskaze svoju ljubav. Ne volim da govorim koju muziku slusam, ali trazim da otkrije sta bi po mom senzibilitetu meni prijalo. Ako otkrije, odmah se smuvamo, ako ne... Mali mucni glavom. Ipak, najvise volim kada mi odabere pesme Juznog Vetra. Mog najomiljenijeg banda. Koji pesmu vi volite da vam vas izabranik/ca izabere i naruci ili prosto pusti, a ako je sposoban/ na i odsvira mozda i na uvce? 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...