Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

Umreh od smeha chitajuci ovo!!!!!!!!! Sad sam se registrovao.

Ja sam GoTh PrInCeSs. xD xD xD

 

Sad cu da krenem u akciju sa postovanjem, smislio sam ceo koncept laznog predstavljanja. xD

Ja se oblacim bas gothick u zadnje vreme. Nekako mi je crna boja najdraza. Mojoj mami se to ne svidja, ali ja imam svoj stil i niko ne moze da mi naredjuje kako da se oblacim.

Btw, imam nove crne rukavice. Bas su goth! inlove

 

Svaka cast za ovo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj vic sam mozda vec postavio ali moram opet, sad sam ga citao i opet se odusevio...

 

 

 

Novi poštar, prvi dan na poslu.Ulazi u zgradu, prvi sprat, zvoni na vrata...Ništa.

 

Kuca....Ništa.

 

Vidi on, vrata malo odškrinuta, pa uđe sam, veli , aj' da ipak ljudima predam poštu. Kad je ušao ima sta da vidi:

Stoji žena i gnječi sopstvene sise, a neki tip jebe babu i drži otvoreni kišobran u ruci. Sav zbunjen, postar zbriše iz stana i ode na drugi sprat, pozvoni na vrata i otvori mu neki frajer.

-Jebote, šta sam sad dole video, u stanu ispod vas, u pizdu materinu. Uđem ja, unutra neka žena gnječi sise, a tip jebe babu i drži otvoreni kišobran...

-Ma, ne brini se ništa, poštare, oni su ti gluvonemi pa tako komuniciraju. To žena kaže mužu: IDI PO MLEKO, a on joj odgovara : JEBEM TI MATER, VIDIŠ DA PADA KIŠA !

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ti si taj! Evo napravio sam ja temu, samo da je odobre moderatori, pa cemo tamo da nastavimo prepisku :)

 

Novi poštar, prvi dan na poslu.Ulazi u zgradu, prvi sprat, zvoni na vrata...Ništa.

 

Kuca....Ništa.

 

Vidi on, vrata malo odškrinuta, pa uđe sam, veli , aj' da ipak ljudima predam poštu. Kad je ušao ima sta da vidi:

Stoji žena i gnječi sopstvene sise, a neki tip jebe babu i drži otvoreni kišobran u ruci. Sav zbunjen, postar zbriše iz stana i ode na drugi sprat, pozvoni na vrata i otvori mu neki frajer.

-Jebote, šta sam sad dole video, u stanu ispod vas, u pizdu materinu. Uđem ja, unutra neka žena gnječi sise, a tip jebe babu i drži otvoreni kišobran...

-Ma, ne brini se ništa, poštare, oni su ti gluvonemi pa tako komuniciraju. To žena kaže mužu: IDI PO MLEKO, a on joj odgovara : JEBEM TI MATER, VIDIŠ DA PADA KIŠA !

 

:lol: dobar, dobar!

Edited by Jabba the Hutt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj vic sam mozda vec postavio ali moram opet, sad sam ga citao i opet se odusevio...

 

 

 

Novi poštar, prvi dan na poslu.Ulazi u zgradu, prvi sprat, zvoni na vrata...Ništa.

 

Kuca....Ništa.

 

Vidi on, vrata malo odškrinuta, pa uđe sam, veli , aj' da ipak ljudima predam poštu. Kad je ušao ima sta da vidi:

Stoji žena i gnječi sopstvene sise, a neki tip jebe babu i drži otvoreni kišobran u ruci. Sav zbunjen, postar zbriše iz stana i ode na drugi sprat, pozvoni na vrata i otvori mu neki frajer.

-Jebote, šta sam sad dole video, u stanu ispod vas, u pizdu materinu. Uđem ja, unutra neka žena gnječi sise, a tip jebe babu i drži otvoreni kišobran...

-Ma, ne brini se ništa, poštare, oni su ti gluvonemi pa tako komuniciraju. To žena kaže mužu: IDI PO MLEKO, a on joj odgovara : JEBEM TI MATER, VIDIŠ DA PADA KIŠA !

Hahahahahahaahhahahahahahahahahaha!!!!!!!!! :) Odlichan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...