Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

Dolazi tip kod sveštenika, kaže

"Oče, ja moram da vam ispričam šta sam sinoć radio!"

Kaže sveštenik "reci sine, slušam".

"Krenem ja sinoć u grad. upoznam neku devojku, počnemo da se ljubimo, i kaže ona meni da idemo kod nje. odemo, i krenemo da se skidamo! počne ona da mi puši, uzmem ja njoj da ližem, krećemo da se je*emo, (sveštenik razrogačio oči) kad dolazi joj cimerka! skine se i ona, uskoči sa nama, krećemo svi troje da se je*emo, (sveštenik šokiran) kad vade izvade one neke droge, šmrcemo, duvamo, je*emo se, njih dve meni puše, ja je*em jednu druga mi liže bulju (sveštenik se hvata za srce), kad njih dve pozovu još i komšinicu, ja reko daj da zovem ortaka ne mogu sve sam, dodje komšinica, dođe i ortak, šamaramo ih kur*evima, sise na sve strane, du *peta, pi*ke, pošmrcemo još droge, ma znači ludilo, još ne mogu da dođem sebi, šta smo sve radili!"

kaže sveštenik sav preznojen:

 

-"Crni sine, pa ti nisi normalan! Šta si to radio, jesi ti bre kršten!?"

"Pa nisam kršten oče..."

 

-"Kako nisi!? pa zašto ti meni sve ovo pričaš?!"

 

-"Ma nema kome nisam pričao!"

  • Upvote 14
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Најтфол молим те отвори ми врата неког лепшег света тако што ћеш ми рећи одакле ти ове заиста феноменалне слике.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Најтфол молим те отвори ми врата неког лепшег света тако што ћеш ми рећи одакле ти ове заиста феноменалне слике.

 

 

Naletim na raznoraznim forumima. Ima i jos ludjih stvari, no tek one se nikom ne bi svidele. :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

што? ако мислиш на пост о Елфовој слици, стварно сам одушевљен

зато сам и коментарисао и дао човеку плус

 

 

феноменална "fuck the system" слика, одма' сам је укр'о за тајмлајн

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...