Jump to content

Disdained


banedeathmetal

Recommended Posts

@Satan-iz Batajnice: Hvala puno brate! Drago mi je da ti se svidja! :pivopije:

 

@Trinitus: Hehehe, e jbg matori, vidis sta me sve snaslo :) ma bice sve OK. I bolje nego ranije! :rockdevil:

 

@MyDyingMind: Hahahaha, meni je bas cool, sa tim 00 :) vazi, necu vise hehe. ;)

 

 

P.S. Komentari, sugestije i licno misljenje u vezi Promo diska su uvek dobro dosli. :pivopije:

 

 

:rockdevil: - SERBIAN DEATH METAL DIVISION - :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ddd2009-1-1.jpg

 

@Sgt.Splatter: Hvala puno brate! :pivopije:

 

@Satan-iz Batajnice: HVALA !!! :rockdevil:

 

@MyDyingMind: E vidis, i to da pojasnim. Mi smo (bez postavljana mikrofona za bubanj) za nekih 10 sati sve odsvirali (bubanj (inace odlupan iz drugog take-a), sve gitare (ritam i solo+namestanje mikrofone i zvuk), i vokale (main i backing)). Kad smo pogledali na sat bilo je nekih 22h, i onda reko ajde bolje sutra bass. I NARAVNO niko nije vodio racuna o tome koliko je mesta ostalo na kameri da se snimi bass, i kad je Zoli dosao sutra dan do studija da snimi Stevu, nije bilo mesta...a bilo je kasno da se prebace snimci na hard, a nismo imali para za kaseticu jer smo sve pukli na snimak :) Tako da je to razlog, jbg.

 

A sto se tice roadie-a, uh brate moj, znas ti koliko mi jos ima da radimo (a i usput da nas sere) da bi dosli dotle. :) Ali si prvi na spisku, cisto da znas. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@behemoth: Lepo cuti! Znaci da te nismo razocarali jer si ti ipak tr00 fan benda koji je kupio prvi disk! :pivopije:

Hahahaha, naravno! MLEKO KVLT (to ali bez zajebancije ja pijem mleko svako vece pre spavanje, kakvo pivo kurac). :P

 

@Trinitus: Hvala brate! JAvi kad ti stignu diskovi pa da se trejdujemo! UG !!!

 

@PuPaK: Thanks! Bas mi je (posebno) drago da ti se svidjaju gitarski riffovi! :rockdevil:

 

@april ethereal: Hvala puno! 28.04.2009 se onda vidimo u Beogradu! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...