Jump to content

Disdained


banedeathmetal

Recommended Posts

Svaka cast brate! Znaju Ameri ko vredi! :pivopije:

 

Haha, sve izdgleda da je tako :pivopije: Hvala brate!

 

Majku im njihovu što samo prave za gitariste te endorsmente, nikako za nas uboge basiste nešto da se nađe??? Svaka čast za pojačala Bane, jedva čekam da čujem to uživo :rockdevil:

 

Hahaha, e jbg. :) Hvala, takodje jedva cekam da sviram na tome! :rockdevil:

 

svaka ti cast bane za glavu! pa sad si skroz obezbedjen za muzicku opremu :) koju glavu dobijash? jel ide glava+kabinet ili samo glava?

 

Hvala! Hehe, pa da, ja se obezbedio :)DIVINITY III - najbolji model (najvise je "Metal" jbg, a i najskuplji je model). Samo glava + kofer za glavu, jer Cabinet bi mi stojao u sobi i nizasta mi ne bi sluzio sem kad sviramo u NS-u. NEmamo kombi, tako da nigde ne bih svirao na tom kabinetu, mozda bih snimao ustvari na njemu, ali kabinet manje/vise. A i to je jako nezgodno zbog transporta + carine + postarine :) dovoljna je glava ;)

 

aj sredi meni jedan Divinity Deep kabinet preko veze :)))

btw svaka cast!

 

Hehe, brate da mogu, veruj mi, sredio bih svakom Metal muzicaru u Srbiji dobro pojacalo, da mogu sve lepo da cujem vise, a ne samo ssssss zzzzzzz sshhhh i ostale kvlt distorzije. :)

 

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au sine, pa nisi se ni hvalio za ovo! Svaka cast, svi smo ponosni na tebe! Aj pa nek ti sluzi ta glava sa srecom!

 

Hehe, hvala cale! :pivopije:

 

Pridruzujem se cestitkama ;)

 

Jel ovo full deal ili imas kao neki popust, posto sam cuo i za takve dealove?

 

U svakom slucaju, svaka cast!

 

Pozdrav

 

Urosh

 

 

"Discount price" sam dobio, znaci da nize od toga nemoze (tj moze - ako je 100% free, ili tako zvani "full endorsement"). Ali MADISON AMPS je firma koja nema za sada (jos uvek) tu opciju za 100% free opremu. Relativno su mladi, pa nisu u mogucnostima da "dele" opremu za dzabe, nijednom bendu. Meni je dogovor super, jer sam ja ocekivao manji popust od njih. :)

 

Inace, neznam ko uopste dobija vise te "Full endorsements" u Metal svetu...mozda tipa Cannibal Corpse, Dimmu Borgir, Behemoth (ta klasa bendova, znaci koji svaku godinu/dve imaju svetsku Turneju, itd) i koji imaju ogromne firme iza njih (Gibson, Mesa Boogie...). Sve sto nije u prvoj ligi (ne bitno da li bend ili firma), nije besplatno.

 

Hvala!

Edited by banedeathmetal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, brate da mogu, veruj mi, sredio bih svakom Metal muzicaru u Srbiji dobro pojacalo, da mogu sve lepo da cujem vise, a ne samo ssssss zzzzzzz sshhhh i ostale kvlt distorzije. :)

 

Hvala!

 

ma salim se bre .)

nas ces uskoro cuti dobro ;] pali su neki peavyji i randali :} bez endorsmenta al u rilja u svakom slucaju ;}

:pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se smorim jer sam pevac jer znam sta sve moze da se iscima od tih proizvodjaca opreme,

 

nas su isto cimali oni iz australije kao sve moze sve super ,al ko i vama diskaunt price i sl sranja,a ovoj dvojci ne trebaju nove gitre(tj ne daje im se kes za to)

 

a meni smor ja sam pevac pa mi nista osim mikrofona ne treba:p

hahahahaa

i to cu tesko dobijem free...tj ne znam ni koda da cimam osim Sure

da sam gitarista ne bi mi bilo zao da skupim kes,ovako..:P

ili jos bolje bubnjar pa da padne neki bubanj free:P:P:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast bane... jos da potpisete ugovor za neku zajebanu kucu... i svetska turneja je tu XD

 

Hvala brate! Ahahaha, znas ti gde smo mi od toga :) ima jos mnogo da se sljaka ;)

 

ma salim se bre :)

nas ces uskoro cuti dobro ;] pali su neki peavyji i randali :} bez endorsmenta al u rilja u svakom slucaju ;}

:pivopije:

 

SVAKA CAST !!! To se ceni brate, ko ne ulaze u svoje instrumente i zvuk, dzabe mu sve. :pivopije:

 

a meni smor ja sam pevac pa mi nista osim mikrofona ne treba:p

hahahahaa

i to cu tesko dobijem free...tj ne znam ni koda da cimam osim Sure

da sam gitarista ne bi mi bilo zao da skupim kes,ovako..:P

ili jos bolje bubnjar pa da padne neki bubanj free:P:P:P

 

Haha, pa dobro jbg svakako dobar live mikrofon je do 200 Eura, tako da i ne treba endorsement za to (jer je sitna kinta nasprem opreme). A od SHURE najalternativniji bend koji ja znam da ima Endorsement je NICKELBACK, tako da ono :) dok mi budemo cepali DM, tesko da ce od toga biti nesto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala brate! Ahahaha, znas ti gde smo mi od toga :) ima jos mnogo da se sljaka ;)

 

 

 

SVAKA CAST !!! To se ceni brate, ko ne ulaze u svoje instrumente i zvuk, dzabe mu sve. :pivopije:

 

 

 

Haha, pa dobro jbg svakako dobar live mikrofon je do 200 Eura, tako da i ne treba endorsement za to (jer je sitna kinta nasprem opreme). A od SHURE najalternativniji bend koji ja znam da ima Endorsement je NICKELBACK, tako da ono :) dok mi budemo cepali DM, tesko da ce od toga biti nesto :)

 

 

nista..onda cu da uzmem 5 komada od po 200 eura:P

s obzirom da je 200 eura tprilike 15 dana fizikalije za mene ... sitnica

ahah

Share this post


Link to post
Share on other sites

nista..onda cu da uzmem 5 komada od po 200 eura:P

s obzirom da je 200 eura tprilike 15 dana fizikalije za mene ... sitnica

ahah

mislim da je neozbiljno uopste reci da ti treba endorsment za mikrofon

58 kosta jebenih 80eura

a to je sasvim dovoljno

i ne, ne treba ti 5 mikrofona

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok idi nosi cement 7 dana za mikrofon od 80 eura

jer toliko bih ja morao da rmbam za to

 

znas mozda je neozbiljno al ja bih ipak besplatno

pre nego da platim

 

treba mi 5 mikrofona, eto voleo bih da imam 5

Edited by Speed_Dead

Share this post


Link to post
Share on other sites

a meni smor ja sam pevac pa mi nista osim mikrofona ne treba:p

hahahahaa

i to cu tesko dobijem free...tj ne znam ni koda da cimam osim Sure

da sam gitarista ne bi mi bilo zao da skupim kes,ovako..:P

ili jos bolje bubnjar pa da padne neki bubanj free:P:P:P

 

Uzmi ovako nešto brate :P

spears_narrowweb__300x398,0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan mali savet Bane, mada verovatno to vec i sam znas. Pazi se nase carine ;)

 

Definitivno, ali hvala u svakom slucaju! :pivopije:

 

KAda su mene odrali za 10 diskova 2500, pazi se. :)

Svaka cast za ovo, prvom prilikom dolazim da cujem, ovo se veoma ceni i nadam se da ce poceti i u svetu vise da vas cene. Samo cekaj, kada pocnu ugovori da padaju. ;)

:pivopije:

 

Haha, znam moracu da se pazim :) Hvala! Uh, valjda ce biti nekih lepih ugovora :)

 

Mirko iz Through Arta ako vidi ovo moze da ti kaze tacno sta/kako sto se tice carine i o, on je uzeo Divinity II prosle godine.

 

E bilo bi super kad bi covek mogao da da mi posalje PM ili na space-u message, puno bi mi znacilo!

 

epa srecno koriscenje glava!

 

aj pa da to cujemo uzivo!

 

i ocu Slit your guts da mi se odsvira na tim cudima!

 

ili Phobophile....

 

Hvala brate! Hehe, moze "Phobophile" jer to vec znam, da ne moram da skidam "Slit Your Guts". ;)

 

Tek sada videh za end. !

 

Sve najbolje Miki :pivopije:

 

Hvala, hvala! :pivopije:

 

Postavih vest najavu ovih vasih evropskih datuma na Serbian-Metal.org, ne stigoh ranije da vam kazem respect za sve to, i jako brz proboj, samo napred i nek' vam je sa srecom

 

:pivopije:

 

Sad vidoh, hvala puno brate na svemu! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...