Jump to content

Disdained


banedeathmetal

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Evo, konačno sam preslušao Live in Dvorište kako valja i treba. Mogu samo reći da mi je žao što nisam bio na dotičnom koncertu, ili nekom drugom. No, vreme je pred vama pa će se i ta [moja svakako] greška ispraviti, hehehe. Uskoro ću napisati i recenziju, pa javljam kad bude objavljena! Poz! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U NOVOM SADU I OKOLINI JA RADIM DISTRO ZA DAGGERSPAWN DVD,DISDAINED CD,I VRLO USKORO NOVI SARCOMMAN FULL-LENGHT, PA AKO JE NEKO ZAINTERESOVAN NEKA SE MENI JAVI NA: [email protected] ili ovako preko Foruma,cena DVD-a i CD-a je 200 dinara (pojedinacno). SUPPORT DOMESTIC DEATH METAL !!!!!!!!!

 

 

xexexe kako ovo feny zvuci:D

 

111

 

napisi kritiku dvd-a na nasoj temi..ti si medju prvima i dobio osto:D

 

 

kec komerc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, konačno sam preslušao Live in Dvorište kako valja i treba. Mogu samo reći da mi je žao što nisam bio na dotičnom koncertu, ili nekom drugom. No, vreme je pred vama pa će se i ta [moja svakako] greška ispraviti, hehehe. Uskoro ću napisati i recenziju, pa javljam kad bude objavljena! Poz! :pivopije:

 

:pivopije: Sve najbolje i hvala ti na podrsci/recenziji !!! Brutalan pozdrav brate !!!!! :pivopije:

 

xexexe kako ovo feny zvuci:D

 

111

 

napisi kritiku dvd-a na nasoj temi..ti si medju prvima i dobio osto:D

 

 

kec komerc

 

:D Brate cim sam ja pogledao taj DVD sam se izjasnio i rekao moje misljenje,samo se ne secam da li to bilo u DaggerSpawn sekciji ili u Domacem Death Metalu...u svakom slucaju vrlo pozitivno je bilo !!!!! :pivopije:

 

Dala mi je zhena one tri stvari sa promo diska.Jeste da je krsh, ali ono je razbijanje! Vokal me odushevljava!

 

MAXIMALNA PODRSHKA!

 

HVALA TI BRATE !!!! :pivopije: Rekao sam ti da je taj prvi snimak ocajan,ali eto,cuo si,i znaj da sve nadalje sto ces cuti od nas ce ti se jos vise svideti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Hahahaha e pa da lol :D ja nisam ni skontao :D a samo mi onda nije jasno sto su Defilement i DaggerSpawn od uvek tamo? :confused: ma,nije ni bitno,samo da se pije i svira :pivopije:

 

 

kako to mislis..pa mi smo bili u demo seciji do skoro i to smo bili 2-3 god...:D

 

U slucaju da ne citas postove na metal-srbiji..evo ti post-a odande:)

 

 

al Bane druze shvati...to su drkadzije-ti likovi iz org festivala..

 

a i fala bogu da forumi nisu presudni ... inace bi bendovi ciji se ortaci najvise cimaju sviali na wakenu:Pfala bogu da niko neuzima to u obzir...

 

ima vremena za festove i sl.... jebes mu mater ako jednom sam neorganizujemo festival sami...

 

PS:mi smo izdali full-lenght album za GATE OF HORROR PRODS .. i jos 15 splitova i izdanja dvd i slicnog sranja po svetu ,al koga boli palac ...? samo nek se dm svira i nek se ljudi makljaju na certima..prodor na zapad/istok mi i nije toliko bitan.. bitna su osecanja koja ubacujes u muziku a ne broj albuma tiraz ili ko ima lepse omote/majce:D

smrt i brzinato je dm:D111

 

koncentrisi se na death metal i na ljude koji slusaju istu muziku ko i ti a ne tebe..i uspeces...fino peglas gitru i nemoj se zamarati glupostima....

 

Mi sad u februaru opet pocinjemo da snimamo profi album pa u nove pohode.bices obavesten..a svakako se radujem novim zajednickim svirkama:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Brutalni ljudi moji. Kao sto neki mozda vec znaju, DISDAINED trenutno snima svoj prvi studijski Full Lenght album.

Na albumu ce biti 7 autorskih pesama, i jedna obrada, koja ce biti iznenadjenje za sada :razz:

 

Album ce biti izdat za Inostrano trziste, prvi tiraz ce biti 1000 diskova, sa svetskom distribucijom. Stigao nam je ugovor pre par dana, tako da cim ga potpisemo i posaljemo, sve informacije o vezi ovoga ce postati javne, strpite se jos par dana :)

 

Disk ce biti najkasnije izdat 01.06.2008, tako da cemo krenuti da promovisemo nas oficijalni prvenac u Junu i Julu, i onda ponovo na jesen. Za sada sam ugovorio jednu Promocionu svirku u Novom Sadu, koja ce se odrzati 07.06.2008, u klubu Dvoriste, evo sta vas ceka tada:

 

TORTURE SQUAD (Death/Thrash, Brazil)

CILICE (Metal, The Netherlands)

DISDAINED (Brutal/Technical Death Metal, Serbia)

ANGUISH SUBLIME (Melodic Death Metal, Serbia)

 

Nadam se da ce biti jos svirki tokom Juna i Jula, ja cu ovih dana krenuti zesce da "bookiram" nase svirke - sta cu, moram sam, kad nazalost nema promotera koji bi nam u tom domainu pomogli :no: Jbg, UnderGround entuziazm.

 

U svakom slucaju, pocetkom sledece nedelje ce biti jos novosti o vezi svega, i AKO postoji neko ko je voljan da pomogne Disdained-u da organizuje svirke po Srbiji, slobodno neka se jave na nas my space (imate link u potpisu mom) ili licno na [email protected], pa mozda cak i neka "mini turnejica" da se iz organizuje pocetkom Juna, to ne bih bilo lose.

 

Sve najbolje !!!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

DISDAINED JE POTPISAO SA HOLANDSKIM IZDAVACEM FILTHY RECORDS !!!!!!!!!!

 

ALBUM CE BITI IZDAT U JUNU 2008, A DATUMI ZA MINI-TURNEJU PO SRBIJI CE USKORO BITI OBJAVLJENI !!!

 

ZA SADA TOLIKO, EVO VAM LINKOVI KOJI MOZETE DA POGLEDATE:

 

 

http://filthyrecords.grindminded.com/index...main_page=bands

http://www.myspace.com/filthyrecordseurope

http://filthyrecords.grindminded.com/

 

 

STAY BRUTAL !!!! :pivopije:

 

P.S. Moderatori, u Junu cemo imati vec 2 oficialna albuma, tako da svakako vise ne pripadamo u Demo sekciji :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala braco !!!!! :pivopije:

 

Dakle, MODERATORI, u Junu cemo imati vec 2 oficialna albuma, tako da svakako vise ne pripadamo u Demo sekciji.

 

(Ponovo postujem sada ovo jer je na predhodnoj stranici, pa da moderatori vide da nas prebace...) :pivopije:

 

DISDAINED JE POTPISAO SA HOLANDSKIM IZDAVACEM FILTHY RECORDS !!!!!!!!!!

 

ALBUM CE BITI IZDAT U JUNU 2008, A DATUMI ZA MINI-TURNEJU PO SRBIJI CE USKORO BITI OBJAVLJENI !!!

 

ZA SADA TOLIKO, EVO VAM LINKOVI KOJI MOZETE DA POGLEDATE:

 

 

http://filthyrecords.grindminded.com/index...main_page=bands

http://www.myspace.com/filthyrecordseurope

http://filthyrecords.grindminded.com/

 

 

STAY BRUTAL !!!! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...