Jump to content

Disdained


banedeathmetal

Recommended Posts

Ne kapiram sta se desilo sa prvim linkom, ja sam sa njega skinuo promo :confused:

 

Odlican je snimak! Naravno, moze sve to vece i zajebanije da zvuci, ali bar se cuje lepo da svi sviraju i da je tight sto do sada nije bilo slucaj sa domacim brutalnim death metalom :da::muzicar:

 

Eto, i to moze u Srbiji :)

 

:pivopije:

Edited by Marko, Mon_a[MOR]e

Share this post


Link to post
Share on other sites

...

Odlican je snimak! Naravno, moze sve to vece i zajebanije da zvuci, ali bar se cuje lepo da svi sviraju i da je tight sto do sada nije bilo slucaj sa domacim brutalnim death metalom :da::muzicar:

 

Eto, i to moze u Srbiji :)

 

:pivopije:

 

Hvala ti puno brate moj !!!!! :pivopije:

 

Jeste, slazem se da moze bolje, i bice, na sledecem albumu, obecavam! :pivopije:

 

 

Hvala za link, poslusao sam vec pesme na majspejs strani i odlicne su mi.

 

Nema na cemu i hvala na lepim recima! :pivopije:

 

EVO JOS JEDNOM ZA SVE -

 

Disdained - We All Reek - Promo - 2008

 

Disdained - Obtuse Chisel (4:29)

Disdained - We All Reek (3:46)

Disdained - Obtuse Chisel - SPOT (4:28 )

 

DOWNLOAD: http://rapidshare.com/files/112563187/Disd...-_2008.rar.html

Edited by banedeathmetal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, IMO, ovo je nabolji spot (za Obtuse Chisel) nekog metal benda u Srbiji - Ikada.

I, IMO, ovo je nabolji brutaldeathmetal bend u Srbiji (ikada).

Neverovatno dobro.. I sada mi je jako zao sto nisam bila na svirci u subotu. :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka chast na trudu i za spot i za mjuzu, uvek moze bolje ali zato su tu i drugi i treci i tako vec redom neki album :) Samo napred, spot ste lepo odradili i tu mi se svidja shto ste se potrudili pa ste izneli i bubnjeve i pojachala u poljanu, a ne kao neki koji sviraju uglavnom na prazno i bez emocija. Svaka chast josh jednom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Satane, Joco, Jovana, Pantera Ojdanic, Azal, ...Ljudi - HVALA VAM PUUUUNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :pivopije::pivopije::pivopije:

 

Hvala vam na lepim recima, stvarno nam ovo puno znaci...Ajde ljudi SVE NAJBOLJE pa se vidimo u Junu na promociji albuma u Valjevu, BG-u, N.S.-u i Mol-u !!! :pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spot je pizdarija i vrlo profesionalan...ovo ide na Headbangers Ball :rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Vecina u bendu nema ni 18g, a vec daleko sijete domacu konkurenciju...sta da vam kazem!

Bas mi zao sto nisam mogao da dodjem u CK, bio na rodjusu kod najboljeg drugara...jbg...al slusacu vas u junu...i svake naredne subote :pivopije: Vidimo se! KEEP ROCKIN' :muzicar::muzicar::muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spot je pizdarija i vrlo profesionalan...ovo ide na Headbangers Ball :rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Vecina u bendu nema ni 18g, a vec daleko sijete domacu konkurenciju...sta da vam kazem!

Bas mi zao sto nisam mogao da dodjem u CK, bio na rodjusu kod najboljeg drugara...jbg...al slusacu vas u junu...i svake naredne subote :pivopije: Vidimo se! KEEP ROCKIN' :muzicar::muzicar::muzicar:

 

^_^:pivopije:

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
ne znam kako je Cilice upao u celu pricu, al xtra...

Мене су они синоћ сморили као Мешуга, ваљда зато што вуку на њих.

 

Елем, одлична свирка синоћ момци, једино што је све превише брутално за мој укус. Али, види се да знате шта радите ид а то радите баш како треба.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da vam javim da su mi stigli diskovi od izdavaca, pa ako ima neko ko hoce da ga kupi direkt od nas, moze to da ucini po ceni od 800 dinara. Jbg znam da nije jeftino, ali kao prvo nismo mi odlucili o ceni, a kao drugo, stvarno je CD profi izgleda !!!

 

:pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Band: DISDAINED

Country: Serbia

Title: We All Reek

Label: Filthy Records

Year: 2008

Style: Brutal Technical Death Metal

 

Review:

Young band from Serbia formed in December 2006 strongly influenced by the American brutal death metal hordes lead by Suffocation or Deeds Of Flesh. Disdained will release this year their first official album, "We All Reek", and this one is the advance for it. 2 studio recorded tracks and a videoclip you should definitely check. This is a very good quintet with high class instrumental skills and a vocal that ranges from brutal death metal vocals to guttural ones or high-pitched screams. The instrumental part is mostly fast, but it's so well composed it makes you want more: insane drummings, technical guitar riffs, tight composition. The videoclip also is of very good quality, very enjoyable. Can't wait for the album to be released. Be sure not to miss this band as it has good chances to break some bones in the European metal scene! I mean it!

 

Contact: www.myspace.com/disdainedserbia

 

 

Written by Adrian, owner of Pest Records & Pest Webzine (Romania).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...